Nezobrazuje se tento email správně? Prohlédněte si ho v prohlížeči

header (1)

Víkendové tipy ke stažení naleznete zde:

Víkendové tipy Český Krumlov (ICM Český Krumlov)

Víkendové tipy Jindřichův Hradec (ICM Jindřichův Hradec)

Víkendové tipy Tábor (ICM Tábor)

Víkendové tipy pro Jihočeský kraj (JICM)

Víkendové tipy 8.týden 26.2.-28.2.2016

 divadlo

Othello – divadlo Drak ´n´ Roses

čt 25.2.2016 19:00 – 20:30

Kulturní klub Horká vana

Pohádky ve Vaně – Toy Machine ( Praha) – Pohádky tisíce a jedné noci

so 27.2.2016 10:15 – 11:00

Kulturní klub Horká vana

Aiwa! hafla – taneční večer skupiny Aiwa! tribe a hostů

so 27.2.2016 19:00

SUD – studentské universitní divadlo

Arte Della Tlampač – Lobotomie k poslechu i tanci

so 27.2.2016 19:30 – 21:00

Kulturní klub Horká vana

Saturnin

so 27.2.2016 19:00
út 1.3.2016 19:00

Jihočeské divadlo

Škola základ života

st 2.3.2016 19:00

Jihočeské divadlo

Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ – derniéra

st 2.3.2016 19:00

Divadlo U Kapličky

Země úsměvů

so 27.2.2016 19:00
st 2.3.2016 19:00

Metropol

Žena jako druh

pá 26.2.2016 19:00

Jihočeské divadlo

Zakletý princ

čt 25.2.2016 17:00
čt 3.3.2016 19:00

Jihočeské divadlo

Pohani

čt 25.2.2016 19:30

Jihočeské divadlo – Studiová scéna Na Půdě

Shakespeare v Hollywoodu

po 29.2.2016 19:00

Jihočeské divadlo

Dramatický kroužek

čt 25.2.2016 16:00 – 17:00
čt 3.3.2016 16:00 – 17:00

Baby centrum Šikulka – MHD 14 a 21 (Nové Vráto)

Večery se zpěvem a tanci dávných tradic

st 2.3.2016 17:45

Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity – přízemí vlevo – tělocvična KVKZ, č. dveří D 042

gastronomie

Slepá degustace

čt 25.2.2016 18:30

V díře

Party jídla – Aby vás žádná party nezaskočila

st 2.3.2016 17:30 – 22:00

Gourmet Factory

hudba

Rapoviny vol. 2

pá 26.2.2016 20:00

Velbloud Music Bar

Fatal Noise @ Komiks Klub

pá 26.2.2016 21:00

Komiks Klub

Valentine Openparty.cz

pá 26.2.2016 21:00

Klub K2

Dance Madness Party – Dj Frenkk

pá 26.2.2016 21:00

Broukárna

F.O.B. + Rooms Of Silence + Muggles

so 27.2.2016 20:00

mcFabrika

Lex Barker – křest desky + Pablo Diablo – DeZrechts

so 27.2.2016 21:00

Velbloud Music Bar

Retro Party – Dj Bervic

so 27.2.2016 21:00

Broukárna

Ragga Fucking Jungle vol.XIII w/ Rajjagunjle Rockers: Devyb & You2

so 27.2.2016 21:00

Komiks Klub

Vypsaná fiXa

so 27.2.2016 21:00

Café Klub Slavie

Detroit 442 (US), Vostrej Heřmánek- punk/garage night

po 29.2.2016 20:30

Velbloud Music Bar

Lsd and the search for god (US), Manon meurt- shoegaze/dreampop

út 1.3.2016 20:30

Velbloud Music Bar

Komorní recitál Když někdo z vás

st 2.3.2016 19:00

Galerie Mariánská

Blackout D&B Resident Night

st 2.3.2016 21:00

Velbloud Music Bar

Jihočeská fiharmonie – Kurt Weill výběr z kabaretů

čt 3.3.2016 19:00

Metropol

Aromaterapeutická masáž obličeje

so 27.2.2016 9:00 – 11:00

Pansofie

Zpívání pro radost – smíšený pěvecký sbor

čt 25.2.2016 16:45 – 18:20
čt 3.3.2016 16:45 – 18:20

KD Slavie

Zpívání s dětmi

st 2.3.2016 17:00 – 18:30

Dům U Beránka – galerie

kino – film

Krtek a raketa

čt 25.2.2016 10:00

Hvězdárna a planetárium České Budějovice

Prach a broky

čt 3.3.2016 18:30

SUD – studentské universitní divadlo

Jeden svět – promítání dokumentu: Tichá inkvizice

po 29.2.2016 19:00

Kulturní klub Living room

odborné

Testování MBTI

po 1.2.2016 – so 31.12.2016

Informační centrum pro mládež České Budějovice

Pyramidy v ČR

čt 25.2.2016 18:30

Centrum setkávání

Astrologický workshop

pá 26.2.2016 17:30 – 19:00

Dům U Beránka – galerie

Za volantem hotelbusu po jižní Africe

pá 26.2.2016 18:00

Centrum baculatého mazlení

Cestopisná projekce – Patagonie – Pavel Svoboda

pá 26.2.2016 19:30

Lanovka – Lezecké centrum

Žena a její sny

so 27.2.2016 9:30 – 17:00

Centrum setkávání

Věda pro každého v Géčku

so 27.2.2016 11:00 – 16:30

Géčko

Vázání dětí do šátku

po 29.2.2016 17:00

Mateřstvím společně

Akademické půlhodinky: Jan Moudrý – Jak se stravují školáci u nás a ve světě?

út 1.3.2016 15:00

Kostel sv. Rodiny

Antistresové omalovánky pro dospělé

st 2.3.2016 16:30

Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích – pobočka Na Sadech

Evropa a Jiří z Poděbrad

st 2.3.2016 17:30

Muzeum cestopisné literatury

Ženy v Pohodě – dámský klub

čt 3.3.2016 18:00

Caffe bar Pohoda

Kambodža – země plovoucích vesnic

čt 3.3.2016 19:00

Café Datel

Čakrové pondělky – šamanské léčení s intuitivní kresbou – docházková dílna

po 29.2.2016 18:00 – 20:30

Branišovská (České Budějovice) – č.p. 20 – Atelier Jane H.

Psychomotorická poradna

po 29.2.2016 9:00

Pansofie

Kompletní průvodce těhotenstvím, porodem a péčí o dítě

út 1.3.2016 16:30

Pansofie

ostatní

Cesta do Indie

pá 19.2.2016 – čt 3.3.2016

České Budějovice – Indie – Kovalam

Výletujeme s Cassiopeiou

po 22.2.2016 – pá 26.2.2016

Cassiopeia

Jarní příměstský tábor DDM

po 22.2.2016 – pá 26.2.2016

Dům dětí a mládeže

Únorové hvězdy pro rodiny s dětmi

čt 25.2.2016 16:30

Hvězdárna a planetárium České Budějovice

Jarní sportovní kemp

čt 25.2.2016 7:45 – 16:00
pá 26.2.2016 7:45 – 16:00

Fight & Fitness Metropol

Po stopách mistra Leonarda

čt 25.2.2016 8:00 – 16:00
pá 26.2.2016 8:00 – 16:00

Výtvarný Atelier Tvor

Únorové hvězdy o jarních prázdninách

čt 25.2.2016 16:30
pá 26.2.2016 10:00

Hvězdárna a planetárium České Budějovice

Suicide Angels Girl´s

pá 26.2.2016 18:00

Flek bar

California Dreams

pá 26.2.2016 20:00

Metropol

Pletení jarního košíčku z papírových ruliček

so 27.2.2016 14:30 – 17:30

Centrum baculatého mazlení

Vajíčka jako kraječka – vrtané kraslice

so 27.2.2016 14:30 – 17:30

Centrum baculatého mazlení

Neformální taneční kurzy pro páry

ne 28.2.2016 17:30

Taneční klub Lastdanceteam

Taneční kurz společenských tanců

ne 28.2.2016 17:30

Taneční klub Lastdanceteam

Party jídla – Aby vás žádná party nezaskočila

st 2.3.2016 17:30 – 22:00

Gourmet Factory

„Rodíme se rodičem“ – Alternativní péče o hráz – epino

st 2.3.2016 17:45

Pansofie

Angličtina pro děti předškolního věku

út 1.3.2016 15:30 – 16:15
čt 3.3.2016 15:30 – 16:15

1. Centrum zdravotně postižených jižních Čech

Flamenco pro mírně pokročilé

čt 3.3.2016 16:25 – 17:55

1. Centrum zdravotně postižených jižních Čech – taneční škola Thurayya

Japonština pro začátečníky

čt 3.3.2016 17:00

AKAI KIKU

Čakrové pondělky – šamanské léčení s intuitivní kresbou – docházková dílna

po 29.2.2016 18:00 – 20:30

Branišovská (České Budějovice) – č.p. 20 – Atelier Jane H.

Trojčení pro děti

po 29.2.2016 15:00 – 17:00

Centrum Krajinská

Orientální tanec pro pokročilé

út 1.3.2016 18:00 – 19:30

Thurayya

Kroužek keramiky pro děti 6-8 let

út 1.3.2016 16:00 – 17:30

Centrum Krajinská

Modelářský kroužek

út 1.3.2016 16:00 – 17:30

Centrum Krajinská

Studentské tvoření z keramiky

út 1.3.2016 18:00 – 20:00

Centrum Krajinská

Březnová obloha

út 1.3.2016 20:00

Hvězdárna a planetárium České Budějovice

Večerní pozorování u dalekohledu

út 1.3.2016 21:00

Hvězdárna a planetárium České Budějovice – Kopule hvězdárny

Kurz múzického herectví

st 2.3.2016 16:00

Jihočeské divadlo – Studiová scéna Na Půdě

Cvičení maminek s dětmi

čt 3.3.2016 9:00

Baby centrum Šikulka

Pozorování Slunce

čt 25.2.2016 9:00 – 15:00
pá 26.2.2016 9:00 – 15:00
po 29.2.2016 9:00 – 15:00
út 1.3.2016 9:00 – 15:00
st 2.3.2016 9:00 – 15:00
čt 3.3.2016 9:00 – 15:00

Hvězdárna a planetárium České Budějovice – Kopule hvězdárny

Čtenářská výměnná burza knih a časopisů

út 1.3.2016 8:30 – 18:00
st 2.3.2016 8:30 – 14:00
čt 3.3.2016 12:00 – 18:00

Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Suché Vrbné – pobočka Suché Vrbné

Březnová obloha pro rodiny s dětmi

čt 3.3.2016 16:30

Hvězdárna a planetárium České Budějovice

Tříměsíční skupinový kurz hubnutí

út 1.3.2016 19:30

Hotel Zvonárna

Kreslení pravou hemisferou pro dospělé začátečníky a děti od 12ti let s Lenkou Kalovou

čt 25.2.2016 16:15 – 20:30
čt 3.3.2016 16:15 – 20:30

Mateřské centrum Máj – Komunitní centrum Máj – nová budova vedle České pošty v ulici Antonína Barcala – přízemí

Kurz snižování nadváhy – Hubneme na léto

pá 26.2.2016 8:15 – 20:45

Mateřské centrum Máj – Komunitní centrum Máj

Kurz PC pro pokročilé

po 29.2.2016 9:00 – 11:30

KD Slavie

Kroužek pro děti od 7 let – kreslení pravou hemisferou s Lenkou Kalovou

čt 25.2.2016 14:00 – 16:00
út 1.3.2016 14:00 – 16:00
čt 3.3.2016 14:00 – 16:00

Mateřské centrum Máj – Komunitní centrum Máj – nová budova vedle České pošty v ulici Antonína Barcala – přízemí

Bleší trhy

so 27.2.2016 6:00 – 11:00

Výstaviště České Budějovice – Pavilon B4

Kurz používání tabletů a mobilů

po 29.2.2016 12:00 – 14:30

KD Slavie

Tvořivá dílna – kresba s Hankou Práznou

po 29.2.2016 12:45 – 14:15

KD Slavie

Jarní kurzy líčení

so 27.2.2016 15:00

Studio Bess

Příběhy ze solné jeskyně

út 1.3.2016 17:30 – 18:30

Baby centrum Šikulka – MHD 14 a 21 (Nové Vráto)

Kurz pro začátečníky barevné kreslení: akvarelové pastelky, akvarel a suché křídy

út 1.3.2016 18:30 – 20:30

Mateřské centrum Máj – Komunitní centrum Máj – nově postavená budova vedle České pošty v ulici Antonína Barcala – přízemí

Dramatický kroužek

čt 25.2.2016 16:00 – 17:00
čt 3.3.2016 16:00 – 17:00

Baby centrum Šikulka – MHD 14 a 21 (Nové Vráto)

Kurz liturgické (církevní) hudby pro veřejnost 55+

st 2.3.2016 9:00 – 11:30

Teologická fakulta Jihočeské univerzity – učebna č. 210

Flamenco pro začátečníky

st 2.3.2016 17:00

Centrum Mystica

Úvod do buddhismu

pá 26.2.2016 9:00 – 12:00

Teologická fakulta Jihočeské univerzity

Plavání dětí od 6 měsíců

čt 25.2.2016 8:30 – 19:00
pá 26.2.2016 8:30 – 19:00
po 29.2.2016 8:30 – 19:00
út 1.3.2016 8:30 – 19:00
st 2.3.2016 8:30 – 19:00
čt 3.3.2016 8:30 – 19:00

Baby centrum Šikulka – MHD 14 a 21 (Nové Vráto)

Tai chi, čchi kung a meditace jako cesta k harmonii

út 1.3.2016 17:00 – 18:30

Základní škola – Matice školské 3 – malá tělocvična

Fotokurzy U Beránka

čt 25.2.2016 20:00 – 22:00
čt 3.3.2016 20:00 – 22:00

Dům U Beránka – galerie

Meditace – vipassana

po 29.2.2016 18:00 – 20:00

Dům U Beránka – galerie

Kreslení pravou hemisferou pro děti s Lenkou Kalovou o jarních i letních prázdninách

po 22.2.2016 – čt 25.2.2016

Mateřské centrum Máj – Komunitní centrum Máj – nová budova vedle České pošty v ulici Antonína Barcala – přízemí

Seznamovací středy v knihovně

st 2.3.2016 10:00
st 2.3.2016 16:00

Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Lidická 1 – pobočka Lidická 1, 2. patro – počítačová učebna

společenské

„Přeplavme svůj La Manche“

po 1.2.2016 – 29.2.2016

Plavecký stadion

„Škoda to nečíst“

út 1.3.2016 – čt 31.3.2016

Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Lidická 1 – všechny pobočky

Představení kandidátů na funkci rektora JU

út 1.3.2016 14:00

Aula Jihočeské univerzity

Cyklická žena – cyklická setkání naživo

čt 3.3.2016 18:30 – 20:00

Centrum setkávání

Hospodský kvíz – týmová vědomostní soutěž

po 29.2.2016 19:00 – 22:00

Kulturní klub Horká vana

Povídání s bříškem

čt 3.3.2016 17:00 – 18:30

Mateřstvím společně

Kurz PC pro pokročilé

po 29.2.2016 9:00 – 11:30

KD Slavie

VU3V Genealogie

út 1.3.2016 9:30 – 10:00

Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Lidická 1 – pobočka Lidická 1

VU3V Potraviny a spotřebitel

út 1.3.2016 11:00 – 12:30

Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Lidická 1 – pobočka Lidická 1

Kurz používání tabletů a mobilů

po 29.2.2016 12:00 – 14:30

KD Slavie

Tvořivá dílna – kresba s Hankou Práznou

po 29.2.2016 12:45 – 14:15

KD Slavie

Příběhy ze solné jeskyně

út 1.3.2016 17:30 – 18:30

Baby centrum Šikulka – MHD 14 a 21 (Nové Vráto)

Půstové a hloubkové detoxikační očisty – „Půst – bez jídla k očistě těla i ducha“

st 2.3.2016 17:00

Hammond café

Dětská skupina Ovečka

st 2.3.2016 9:00 – 12:00

Dům U Beránka – galerie

Čtení z nových knížek pro děti

po 29.2.2016 15:30

Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích – pobočka Na Sadech, dětské oddělení

Dopoledne pro nejmenší

út 1.3.2016 9:00 – 12:00

Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích – pobočka Na Sadech – dětské oddělení

sport, aktivní vyžití

„Přeplavme svůj La Manche“

po 1.2.2016 – 29.2.2016

Plavecký stadion

Cesta do Indie

pá 19.2.2016 – čt 3.3.2016

České Budějovice – Indie – Kovalam

Volejbalový marathon o pohár rektora 2016

čt 25.2.2016 5:45 – pá 26.2.2016 15:30

Sportovní hala Stromovka

Lezoucí – batoli školička ( 9 – 14 m)

čt 25.2.2016 10:00

Pansofie

Turnaj Laser Game

čt 25.2.2016 10:00 – 14:00
pá 26.2.2016 10:00 – 14:00

ENJOY centrum rodinné zábavy – 5D Cinema Maxim

Začínám s jógou

ne 28.2.2016 17:00

Think yoga

Neformální taneční kurzy pro páry

ne 28.2.2016 17:30

Taneční klub Lastdanceteam

Taneční kurz společenských tanců

ne 28.2.2016 17:30

Taneční klub Lastdanceteam

Večerní lezení

čt 25.2.2016 18:00 – 20:30
po 29.2.2016 18:30 – 21:00

Centrum Krajinská

Power jóga

po 29.2.2016 18:30 – 19:30

Universum v Kostce

ČEZ Motor České Budějovice / HC Zubr Přerov

po 29.2.2016 17:30
út 1.3.2016 17:30

Budvar aréna

Mordorcup 11

út 1.3.2016 19:00

Lanovka – Lezecké centrum

Hokejový zápas VŠTE x JU

st 2.3.2016 17:00

Budvar aréna

Beer Pong Czech League Night 2016

st 2.3.2016 18:00

Klub K2

Flamenco pro mírně pokročilé

čt 3.3.2016 16:25 – 17:55

1. Centrum zdravotně postižených jižních Čech – taneční škola Thurayya

Mimi školička 4 – 9 m

pá 26.2.2016 9:00
pá 26.2.2016 10:00

Pansofie

Mimi školička 1 – 4 m

pá 26.2.2016 8:45

Pansofie

Vykročte k II. sérii Ashtanga jógy – Martin Wagenknecht

pá 26.2.2016 15:30 – 17:00

Think yoga

Orientální tanec pro pokročilé

út 1.3.2016 18:00 – 19:30

Thurayya

Batolivá školička (14 – 24 m)

út 1.3.2016 10:00

Pansofie

Předškolková školička 2 – 4 roky

st 2.3.2016 10:00

Pansofie

Těhotenské plavání

st 2.3.2016 14:30

Baby centrum Šikulka

Čchi-kung

čt 25.2.2016 16:00 – 17:30
st 2.3.2016 16:00 – 17:30

Nový svět U Františka

Těhotenský tělocvik

st 2.3.2016 16:30

Pansofie

Lezoucí – batoli školička 9 – 12 m

čt 3.3.2016 10:00

Pansofie

Čchi-kung pro zdraví

čt 25.2.2016 10:10 – 11:40
čt 3.3.2016 10:10 – 11:40

Nový svět U Františka

S mimi na srdci (1 – 12 m)

čt 25.2.2016 11:00
čt 3.3.2016 11:00

Pansofie

Povídání s bříškem

čt 3.3.2016 17:00 – 18:30

Mateřstvím společně

Jóga

čt 25.2.2016 17:30 – 19:00
čt 3.3.2016 17:30 – 19:00

Nový svět U Františka

Volné plavání rodičů a dětí

čt 25.2.2016 14:30 – 15:30
pá 26.2.2016 13:00 – 18:00
so 27.2.2016 10:00 – 18:00
po 29.2.2016 12:00 – 13:00
st 2.3.2016 13:00 – 14:00
čt 3.3.2016 14:30 – 15:30

Baby centrum Šikulka – MHD 14 a 21 (Nové Vráto)

Flamenco pro začátečníky

st 2.3.2016 17:00

Centrum Mystica

Plavání dětí od 6 měsíců

čt 25.2.2016 8:30 – 19:00
pá 26.2.2016 8:30 – 19:00
po 29.2.2016 8:30 – 19:00
út 1.3.2016 8:30 – 19:00
st 2.3.2016 8:30 – 19:00
čt 3.3.2016 8:30 – 19:00

Baby centrum Šikulka – MHD 14 a 21 (Nové Vráto)

Tai chi, čchi kung a meditace jako cesta k harmonii

út 1.3.2016 17:00 – 18:30

Základní škola – Matice školské 3 – malá tělocvična

SM systém – aby záda nebolela

út 1.3.2016 18:00

Centrum baculatého mazlení

výstavy, trhy a veletrhy

Výstava Šangri-la

so 18.4.2015 – 9.4.2016

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

„Příběh města Českých Budějovic“ – stálá expozice

st 28.10.2015 – čt 31.12.2020

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

6. ročník výtvarné soutěže „Lesy a příroda kolem nás“

st 18.11.2015 – út 7.6.2016

Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Lidická 1 – pobočka Lidická 1

Archa naděje

pá 27.11.2015 10:00 – ne 28.2.2016 18:00

Galerie Mariánská

Výstava Bramborový salát

pá 4.12.2015 – ne 28.2.2016

Galerie Mariánská

České Budějovice na hvězdné obloze

pá 1.1.2016 – so 31.12.2016

Hvězdárna a planetárium České Budějovice

Výstava obrazů – Lidské emoce

ne 3.1.2016 – po 29.2.2016

Kulturní klub Living room

Hubble a jeho 25. výročí

po 4.1.2016 – čt 31.3.2016

Hvězdárna a planetárium České Budějovice – výstavní hala

Rosetta – rande s kometou

po 4.1.2016 – čt 31.3.2016

Hvězdárna a planetárium České Budějovice – výstavní hala

Kde domov můj – Jindřich Štreit

po 4.1.2016 – ne 28.2.2016

Galerie Mariánská

František Domin / Dominik Domin – Fotografie z Francie

út 5.1.2016 – čt 31.3.2016

Café au Chat Noir – galerie

Českobudějovická katedrála, jak ji neznáte

út 12.1.2016 – pá 26.2.2016

Dům u Ferusů – galerie

Historické slohy Českých Budějovic

čt 21.1.2016 – so 31.12.2016

České Budějovice – radnice – vchod č.3 – 3. patro

Bolestná melancholie/ Václav Hejna a expresivní tendence ve 30. letech 20. století

pá 29.1.2016 – ne 10.4.2016

Wortnerův dům – Alšova jihočeská galerie – galerie

Eva Petrová – Mozaika drobných radostí

pá 29.1.2016 – ne 10.4.2016

Wortnerův dům – Alšova jihočeská galerie – galerie

Některé nemoci nejsou vidět

po 1.2.2016 – st 30.3.2016

Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Lidická 1 – pobočka Lidická 1, přízemí

Výstava prací studentů OA, SOŠ a SOU Třeboň

po 1.2.2016 – 29.2.2016

Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Lidická 1 – pobočka Lidická 1

Výstava vtipů černého humoru: The Tap Tap načerno

út 2.2.2016 – 15.3.2016

OC Čtyři Dvory – pasáž

Česká grafika v Galerii Hrozen

pá 12.2.2016 – so 5.3.2016

Galerie Hrozen

Dny slovenské kultury – Miro Polák – „Obloha trochu inak“

pá 12.2.2016 – so 27.2.2016

České Budějovice – radnice – Radniční výstavní síň

Fascinace koncem světa

út 16.2.2016 – pá 11.3.2016

Galerie D9

Julius Reichel

út 16.2.2016 – pá 11.3.2016

Měsíc ve dne – galerie

Cigler Motyčka – Akčytom Relgic

čt 18.2.2016 10:00 – so 19.3.2016 18:00

Galerie současného umění a architektury – Dům umění

Gabriel Fragner – Chtěl jsem být farmářem

pá 19.2.2016 – 1.4.2016

Kotva – kavárna

Daniel Kaifer – Divočina

pá 19.2.2016 – 1.4.2016

Kotva – předsálí

Současná mladá slovenská fotografie Luboš Kotlár a Ján Skaličan

pá 19.2.2016 – ne 13.3.2016

Metropol

Život našich předků na venkově

so 20.2.2016 – ne 1.5.2016

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Vítězné obrázky soutěže Jaroslava Kerlese

út 1.3.2016 – čt 31.3.2016

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Výstava k 150. výročí založení Spolku architektů a inženýrů v Království českém

st 2.3.2016 – čt 10.3.2016

České Budějovice – radnice – Radniční výstavní síň

Stopy v čase

čt 3.3.2016 – 31.3.2016

Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Lidická 1 – pobočka Lidická 1 – 1. patro

Má vlast – cestami proměn

čt 3.3.2016 – st 30.3.2016

Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Lidická 1 – pobočka Lidická 1 – 2. patro

Prachaticko

26.2.2016

10:00 NA SNĚŽNICÍCH KOLEM HORSKÉ KVILDY
Hotel Rankl. Vycházka okolím s povídáním o historii, místopise a přírodě.

26.2.2016

20:00 PÁTEČNÍ MEJDAN S MALIBU
Club Hrozen. Dance party.

27.2.2016

9:30 KARNEVAL
ZUŠ Netolice. Dětský karneval a možná přijde i klaun.

28.2.2016

13:00 MAŠKARNÍ REJ
Sjezdovka na Libínském sedle.

Strakonicko

26.2.2016

19:30 MOPEDY STADION
Lidový dům, Čestice. Přednáška Petra Hošťálka.

26.2.2016

21:00 STRAKONICE SPS & ZPUTNIK
Music Bar Křemelka. Punkový koncert.

27.2.2016

16:00 KOUZLENÍ PRO BERUŠKU
Rodinné centrum Beruška Strakonice. Benefiční vystoupení kouzelníka Michala Kohouta.

28.2.2016

14:30 a 16:30 VODNÍKOVA HANIČKA
Na Mravenčí skále. Loutková pohádka.

footer1

 

Facebook Mail WordPress


Odhlašte se zde | Spravovat odběr