Semináře – Strukturovaný dialog s mládeží

Semináře - Strukturovaný dialog s mládeží
29. 9. 2015
Dušan Brodský

Národní pracovní skupina pro strukturovaný dialog s mládeží podporuje rozvoj organizací a projektů, které se tak mohou stát silnými partnery a aktéry v dialogu mladých a politiků
i úředníků státních i evropských.

Připravujeme seriál komorních seminářů zaměřených na osobní a profesní rozvoj účastníků, síťování aktérů mládežnické politiky a získání aktuálních a praktických informací o procesu strukturovaného dialogu s mládeží v ČR a EU.
Co Vás čeká: Facilitovaná debata účastníků a hostů o zkušenostech a problémech s realizací strukturovaného dialogu. Technických i ideových.  Druhá část semináře bude věnována tematické přednášce.

Semináře budou realizovány jednou měsíčně od října 2015. Datum, čas a místo dle zájmu účastníků. Kapacita seminářů bude 10-15 osob.
Semináře budou zdarma. Není věkové omezení.
Do příštího roku pro Vás chystáme i další témata (na základě další spolupráce). Příkladem tiskové zprávy, moderní technologie pro pracovníky s mládeží, strukturovaný dialog s mládeží a zkušenosti ze zahraničí (kontakty a příklady z praxe).

Vybíráte z těchto seminářů:

  • Leadership (Erich Kříž, mimo jiné zakladatel Mladých občanů. Odkaz)
  • Marketing pro NGO a projekty SD (Pavel Kosík, Dino Toys – Fotopuzzle, Odkaz)
  • Města a spolupráce s nimi (Ivana Hrušková, Národní síť zdravých měst, Odkaz)
  • Národní zpráva NPS SD za cyklus 2014/2015 (Jan Husák, výzkumník VŠE a Koordinátor Národní pracovní skupiny pro strukturovaný dialog s mládeží. Odkaz)
  • Technické požadavky na projekty SD ze strany DZS (Vendula Venclíková, odborný referent Erasmus+ mládež. Odkaz)
  • Fundrising (Pavel Hušek, YMCA Ústí nad Labem, podnikatel, Odkaz)

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality