Seminář pro středoškolské talentované studenty

Seminář pro středoškolské talentované studenty
21. 10. 2015
admin

Sdružení na podporu talentované mládeže České republiky , o. s. a Národní institut dalšího vzdělávání zvou všechny středoškolské studenty na akci Mezinárodní soutěže, příprava, prezentace a medializace výsledků IV, která se bude konat 4. – 6. listopadu 2015 v Brně.

Náplní akce jsou praktické semináře, v nichž se dozvíte, jak se připravit na účast v mezinárodních soutěžích, v některém z vyšších soutěžních kol nebo vylepšit svou práci SOČ. Seminář je určen především pokročilým studentům, kteří se připravují na mezinárodní soutěže, ale také pro ty, kdo už mají se SOČ zkušenosti, nebo potřebují odstranit chyby a vylepšit své prezentační schopnosti. Předběžný program: organizace a příprava na mezinárodní soutěže a další, jak odstranit nejčastější formální nedostatky v práci, příprava dokonalé prezentace, psychologické, asertivní a rétorické aspekty obhajoby prací, komunikace s médii, aneb prodejte svou práci.

školení SNPTMÚčast na akci je pro studenty zdarma včetně ubytování, stravování i studijních materiálů. Počet míst je omezen, v případě většího zájmu budeme upřednostňovat studenty nominované na mezinárodní soutěže a s hotovou prací SOČ. Dále budeme vybírat studenty tak, aby bylo zastoupeno co nejvíce krajů a co nejvíce škol.

Závazně se přihlaste do pátku 23. října 23.59 na adrese www.snptm.cz/MS2015

Neváhejte a přijďte se naučit, jak dělat SOČ lépe!

Případné dotazy zodpovíme na e-mailové adrese dosedel@snptm.cz.

Pozvánku naleznete v přiloženém souboru.

ZDE

Zdroj: www.nicm.cz

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality