Představení příležitostí pro performance projekty – Eurodesk

Představení příležitostí pro performance projekty - Eurodesk
3. 11. 2021
Tomáš Babický

Rádi bychom vás pozvali na jedinečnou událost, která kombinuje práci s mládeží v rámci programu Erasmus+ a vaším uměleckým odvětvím.

Jelikož si uvědomujeme, že během pandemie patří umělecká a kulturní sféra mezi jednu z nejvíce zasažených oblastí, rozhodli jsme se ukázat vám příležitosti, které vám v rámci programu Erasmus+ nabízíme.

Proto ve dnech 9. a 10. listopadu 2021 pořádáme umělecky zaměřenou akci s názvem Představení příležitostí pro performance projekty pro účastníky, kteří se věnují divadlu, cirkusovému umění a dalším performance formám.

Během tohoto setkání vám představíme, jak se můžete do programu zapojit a využít ho třeba jako doplňující činnost. Využitím práce s mládeží, nebo vzdělávacích performance metod pro mladé, můžete za podpory Erasmus+ pořádat například umělecky zaměřené výměny mládeže, či se spojit s dalšími evropskými organizacemi a vytvořit něco inovativního.

V rámci této dvoudenní akce Vám představíme jak program Erasmus+ mládež, jeho možnosti a pravidla pro podání žádostí, tak i jednotlivé úspěšně realizované projekty v tomto odvětví.

Budete mít tedy možnost se o samotné přípravě a realizaci dozvědět přímo z praxe. Kromě informací pro vás zajistíme celodenní catering, pokryjeme cestovné, večerní divadelní představení a ubytování v blízkosti akce.

Přihlásit se můžete do 8. listopadu 2021 zde, nebo na tomto odkazu: https://dzs.attendu.cz/r/UN8iqEbMduGCsm09UztX?lang=cs

V případě dotazů se neváhejte obrátit na pavlina.macounova@dzs.cz.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality