Pozvánka a přihláška na pódiová vystoupení BAMBIFEST 25.-26.5.2018 České Budějovice

Pozvánka a přihláška na pódiová vystoupení BAMBIFEST 25.-26.5.2018 České Budějovice
19. 1. 2018
Dušan Brodský

Vážení přátelé,

přijměte naše nejupřímnější pozvání na pódiové vystoupení (divadelních, tanečních a pěveckých, sportovních vystoupení dětí a mládeže na pódiu) na tradiční akci pro děti a mládež s  názvem BAMBIFEST.

Jedná se o akci, zaměřenou na prezentaci činnosti dětských a mládežnických spolků a dalších organizací, které organizují volný čas dětí a mládeže a  prezentaci kulturních a uměleckých činností. BAMBIFEST přináší zvýšení povědomí veřejnosti o nabízených aktivitách pro děti a mládež a zvýšení zájmu dětí a mládeže o jejich pravidelné navštěvování. Od roku 2017 je BAMBIFEST v Českých Budějovicích součástí celostátního projektu, který sdružuje několik pořadatelů v různých městech České republiky. Více informací na http://budejovice.bambifest.cz/ .

V Českých Budějovicích akce proběhne ve dnech 25.-26.5.2018 (pátek – sobota).

Z důvodu rekonstrukce Sportovní haly se akce v letošním roce bude konat nově na Výstavišti v Českých Budějovicích. Chtěli bychom opět oslovit a pozvat co nejvíce souborů tanečních, hudebních, recitačních, dramatických, sportovních aj., které svým vystoupením obohatí, zpestří a oživí program celé akce. Jako v předchozích letech bude opět zajištěno zastřešené stabilní podium (délka 8 m, hloubka 6 m, výška 80 cm a profesionální zvukařské vybavení.

Nejde o perfektní umělecký výkon, ale o to představit se široké veřejnosti. Pro mnohé účinkující se většinou jedná o první vystoupení na pódiu před diváky. Zasíláme Vám přihlášku k účasti na pódiových vystoupeních. Dovolujeme si Vás požádat o vyplnění přihlášky s konkrétním popisem vystoupení a zaslání nejpozději do 10.4.2018 na e-mail kancelar@radambuk.cz.

Věříme, že jste si datum poznamenali do kalendáře a těším se na setkání na BAMBIFESTU.

Mgr. Kateřina Babická

vedoucí kanceláře

RADAMBUK–Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s.

Sídlo: Husova tř. 622/45, 370 05 České Budějovice

E-mail: kancelar@radambuk.cz, info@radambuk.cz

Tel.: 775 644 003, 775 644 101

IČ: 26 516 519

Bankovní spojení: 2300816799/2010

www.radambuk.cz

www.jihocesketabory.cz

www.icmcb.cz

jihocesky.mladezkraji.cz

http://budejovice.bambifest.cz/

 

Činnost Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje finančně podporuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Ministerstvo obrany ČR,  Jihočeský kraj, statutární město České Budějovice, společnost E.ON Česká republika, s.r.o. a Lesy ČR, s.p

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality