Poslední výzva – Do Rakouska na zkušenou

Poslední výzva - Do Rakouska na zkušenou
17. 7. 2019
Dušan Brodský

Chtěli byste vyrazit do Rakouska, ale nevěříte svým jazykovým schopnostem? Nebo se chystáte na studium a chcete odbourat jazykovou bariéru předem? Právě pro Vás je určen jedinečný jazykový kurz pořádaný projektem Do Rakouska na zkušenou.

Tento kurz nabízí kvalitní výuku pod vedením kvalifikovaných lektorů. Takových kurzů je ale spousty, tak čím je ten náš speciální?
Výuka je maximálně zaměřena na Vaše osobní potřeby a přání. Čeká na Vás 26 jednotek za týden, které obsahují jak klasickou výuku, tak konverzaci s místními rodilými mluvčími a navíc i workshopy pro praktické uplatnění Vašich nově nabytých vědomostí. Navíc na Vás čeká skvělé prostředí campusu MCI v Innsbrucku v samém srdci Tyrolska.

Letošní ročník probíhá v termínu 4.8 – 18.8.2019, přičemž jsou nabízeny dvě varianty kurzu, týdenní a dvoutýdenní.

DVOUTÝDENNÍ KURZ

Dvoutýdenní kurz se koná v termínu

4. 8. 2019 – 18. 8. 2019.

TÝDENNÍ KURZ

Týdenní kurzy jsou v termínech:

  • 1.týden 4. 8. 2019  – 11. 8. 2019
  •  2.týden 11. 8. 2019 – 18. 8. 2019

CENA

1-týdenní kurz stojí 13 000,- CZK

2-týdenní kurz stojí 24 000,- CZK

Cena kurzu  zahrnuje 26 (1-týdenní kurz) / 52 (2-týdenní kurz) výukových jednotek, certifikát o účasti na kurzu, ubytování včetně snídaně, dopravu MHD po Innsbrucku (Kernzone) a asistenční služby referentů projektu Do Rakouska na zkušenou.

VÝUKA

Výuka pod vedením kvalifikované lektorky PhDr. Jany Sedláčkové je přizpůsobena potřebám studentů a soustředí se především na gramatické jevy. Představuje klasickou výuku, tak jak ji známe, ovšem za použití moderních výukových metod. Informace předávané zábavnou a interaktivní formou podstatně zlepšují jazykové dovednosti studentů. Taktéž je kladen důraz na odstranění špatných návyků a zažitých chyb.

WORKSHOP

V rámci workshopů budou prakticky použity znalosti získané v předchozích lekcích. Workshopy tak plynule navazují na předchozí výuku. Tato část programu se bude soustředit na praktické použití německého jazyka, při prezentování, psaní CV nebo přijímacích pohovorech. Výsledkem je tedy získání nebo zlepšení vlastních soft skills za použití němčiny a utužení získaných jazykových dovedností z předchozí výuky.

KONVERZACE

Jak již název napovídá, půjde zde hlavně o konverzaci a o použití jazykových dovedností v mluveném projevu. Tuto část programu budou zajišťovat rodilí mluvčí. Trénink použití získaných dovedností v mluvené formě se obecně považuje za nejtěžší disciplínu a je velmi často předmětem strachu a podceňování jazykových dovedností studentů, proto je možnost konverzace s rodilými mluvčími jedním z nejdůležitějších přínosů našeho kurzu.

Přihlašování probíhá do 25. 7. 2019 nebo do zaplnění všech míst. Přihlašovat se můžete zde.

Další informace:
https://dorakouska.info/jazykovy-kurz-innsbruck/

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality