Osobnosti Českých Budějovic – poznávací soutěž pro děti a mládež

Osobnosti Českých Budějovic - poznávací soutěž pro děti a mládež

Odbor památkové péče Magistrátu města České Budějovice ve spolupráci s Národním památkovým ústavem v Českých Budějovicích vyhlašuje pro podzimní sezónu roku 2019 soutěž pro děti a mládež do 16 let – jednotlivce i kolektivy (např. třída či zájmový kroužek). Vědomostní soutěž je v letošním roce zaměřená na osobnosti města České Budějovice, na jejich životní příběhy, které ovlivnily kulturní, hospodářský a společenský život v Českých Budějovicích.

Soutěž probíhá od 14. 9. 2019 do 31. 12. 2019

Pracovní listy najdete v Turistickém informačním centru českobudějovické radnice nebo na webových stránkách odboru památkové péče Magistrátu města České Budějovice www.c-budejovice.cz a Národního památkového ústavu v Českých Budějovicích www.npu.cz/uopcb.

Užitečné informace najdete také u pracovníků Národního památkového ústavu v Českých Budějovicích. Po předchozí dohodě zde můžete čerpat vědomosti z bohatých fondů knihovny /tel.: 387312140 kl. 186/.

Výherci soutěže budou vyhlášeni 31. ledna 2019.

Hlavní cenou pro jednotlivce je rodinná vstupenka na památkové objekty ve správě Národního památkového ústavu, pro vítězný kolektiv skupinová vstupenka do jednoho vybraného památkového objektu ve správě Národního památkového ústavu v Českých Budějovicích. Připraveny jsou i zajímavé věcné ceny.

Soutěžní podmínky(.doc)

Pracovní listy(.pdf)

Plakát (.jpg)

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality