Opakovací kurz – Zdravotník zotavovacích akcí – 13.5.2017

Opakovací kurz - Zdravotník zotavovacích akcí - 13.5.2017
31. 1. 2017
Kamila Matějková

Potřebujete obnovit a prodloužit akreditaci Zdravotník zotavovacích akcí a doplnit znalosti? Nabízíme Vám Opakovací kurz Zdravotník zotavovacích akcí v délce 8 hodin. Kurz je určen pro Zdravotníky zotavovacích akcí, kteří obdrželi před 4 a více lety Osvědčení Zdravotník zotavovacích akcí. Kurz je doporučen jednak z důvodu procvičení znalostí a dovedností, seznámení se s aktuálními guidelines Evropské resuscitační rady, ale také z důvodu legislativních změn ve vyhláškách, kterými se činnost zdravotníka na táborech řídí. Lektoři disponují dlouholetými zkušenostmi z oblasti vzdělávání vedoucích Junáka i praktického vykonávání funkce zdravotníka na dětských táborech. Účastníci obdrží osvědčení o absolvování kurzu. Kurz je určen pro zájemce starší 18 let.

Obsah kurzu: kardio – pulmonární resuscitace, život ohrožující stavy, základní obvazová technika, táborová legislativa, otázky a odpovědi, sdílení zkušeností.

Termín: sobota 13.5.2017 8 – 16 hodin

Místo konání: prostory RADAMBUK, Husova tř. 45, České Budějovice

Přihlášky na webu do 1.5.2017 nebo do vyčerpání kapacity kurzu: http://www.radambuk.cz/akce/13-5-2017-opakovaci-kurz-zdravotnik-zotavovacich-akci/ .

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality