Novinky z nakladatelství Portál

Novinky z nakladatelství Portál

Bílková, Jana
Cvičení mentální kondice
365 úkolů na celý rok
Víte, že kromě tělesných rozcviček existují i ty mentální? Tato kniha vám jich nabízí přesně 365, aby ani jediný den nezůstal bez aktivity. Můžete je řešit postupně, ale na druhé straně není nutné omezovat se na jediné cvičení denně. 
PhDr. Mgr. Mgr. Mgr. Jana Bílková, Ph.D., je psycholožka, překladatelka a tlumočnice. Učí na univerzitách a akademiích třetího věku, vede přednášky v knihovnách a v aktivizačních programech pro seniory. V Portále vydala úspěšnou knihu Trénink mentální kondice (2017). 
brož., 152 str., 225 Kč
Ukázka z knihy

Nováková, Iva
S penězi si poradím
Finanční gramotnost pro žáky 1. stupně ZŠ
Ilustrace: Nováková, Iva
Autorský pracovní sešit k finanční gramotnosti pro žáky základní školy je určený k procvičování základních pojmů a poznatků ze světa financí (vlastnictví, potřeby, peníze, způsoby placení, příjmy a výdaje, rozpočet, úspory, půjčky, plánování apod.) Vše jako obvykle probíhá formou zábavného luštění a doplňování. 
Iva Nováková je absolventka střední odborné školy výtvarné, zaměřuje se na tvorbu pro děti. Je autorkou zábavných a didaktických doplňovaček, hádanek, omalovánek a vystřihovánek. V Portále vyšly mj. její knihy Zábavný pravopisVíš, co čteš?Čtu a vím o čemPočítej a luštiAnglicko-české doplňovačky a Poznej s námi Česko.
brož., 64 str., 159 Kč
Ukázka z knihy


Zdroj: www.portal.cz

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality