Novinky EYCA

6. 6. 2014
admin

Ahoj všem EYCAřům!

Zasíláme Vám červnový zpravodaj, ve kterém se dozvíte o novém cestovním pojištění ke kartě EYCA, nových slevách v Praze a tipech, jak využít kartu EYCA v zahraničí.

» Víte, jaké je v současné době nejvýhodnější celoroční cestovní pojištění v ČR? Je to pojištění od Union Pojišťovny (www.unionpojistovna.cz) ke kartě EYCA. Pořídit si toto pojištění do celého světa lze totiž již od 190,- Kč! Konkrétní informace o tomto pojištění naleznete v našem EYCA tipu (www.eyca.cz/eyca-tip/nejvyhodnejsi-cestovni-pojisteni-v-cr-jen-s-kartou-eyca).

» Novou slevu jsme pro vás vyjednali v Mercuria Laser Game (www.mercurialaser.cz), což je nejnovější a největší laser game aréna v Praze. Jako držitelé karty EYCA zde jednak získáte v jakýkoliv čas a v jakémkoli počtu studentskou slevu (hra za 89,- Kč), ale hlavně můžete během celého července hrát jen za 69,- Kč (jedna hra přitom vyjde až na 139,- Kč).

» V knihkupectvích Portál (www.portal.cz) nyní můžete využít slevu 15% na knihy nakladatelství Portál a 10% na ostatní tituly.

» 15% slevu můžete nyní čerpat i na veškerá cvičení ve Studiu Fascinace (www.studiofascinace.cz/) v centru Prahy (Tyršův dům). Provozovat nebo vyzkoušet si zde můžete nejrůznější druhy tance (streetdance, jazz dance, zumba, port de bras) nebo protahovací a posilovací cvičení (pilates, flowtonic, jóga, bosu).

» Chystáte se o letošních prázdninách do zahraničí? Tak se určitě nezapomeňte kouknout, jaké zde můžete čerpat slevy na vaši EYCA kartu. Vyhledavač všech EYCA slev naleznete na www.eyca.org/discounts/search, ale abychom vám to ulehčili, připravili jsme pro vás na našem webu i sérii zahraničních EYCA tipů, kde se snažíme upozornit na nejzajímavější slevy v daných zemích. Rozcestník těchto cestovních tipů naleznete zde: www.eyca.cz/eyca-tip/kam-vyrazit-o-letnich-prazdninach.

» Jsme tu pro vás, takže uvítáme návrhy na slevy i jakékoli jiné náměty a připomínky – pište na info@eyca.cz nebo volejte na (+420) 211 222 866.

Užívejte si svět! 🙂

Váš tým Evropských karet mládeže EYCA

Užívej si svět! S EYCA! (www.eyca.cz)

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality