Nové slevy s kartou Eyca

Nové slevy s kartou Eyca
19. 2. 2015
admin
 eyca
Ahoj všem EYCAřům!Přinášíme únorový zpravodaj, ve kterém bychom vás rádi informovali o nových slevách, přispěli inspirací k blížícímu se Valentýnu a připomněli možnosti zimních sportů s kartou EYCA.

Valentýnský EYCA tip

·                    Blíží se svátek zamilovaných, a tak jsme pro vás sestavili k této příležitosti speciální souhrn starých i úplně nových slev, které se (nejen) pro tuto příležitost mohou hodit (www.eyca.cz/eyca-tip/valentyn-se-blizi).

Lyžování s kartou EYCA

·                    Plánujete vyrazit na lyže či snowboard po ČR, případně nákup zimního sportovního vybavení? Tak se určitě podívejte na náš souhrn míst, kde můžete uplatnit slevu na kartu EYCA (www.eyca.cz/eyca-tip/vyrazte-na-lyze-po-cr-se-slevou).

·                    No, a pokud plánujete za zimními radovánkami vyrazit spíše do zahraničí, určitě zohledněte náš zahraniční souhrn, který je sice věnován výhradně Slovensku, ale najdete zde i instrukce pro vyhledávání zimních slev v ostatních zemích (www.eyca.cz/eyca-tip/nejvyssi-cas-vyrazit-na-lyze).

Plavání s kartou EYCA

·                    Liberecký aquapark Babylon nabízí nově slevu 10 % pro držitele karet EYCA (www.eyca.cz/eyca-tip/navstivte-babylon-s-10-slevou).

·                    Pražské aquacentrum Šutka nabízí nově studentské vstupné všem držitelům karet EYCA do 26 let a dětské vstupné všem držitelům karet EYCA do 15 let (www.sutka.eu).

·                    Sport Česká Lípa (Plavecký bazén Sever, Sportovní středisko „Sportareál“, Sportovní hala, Městský stadion, Víceúčelová hala) nabízí nově zvýhodněné vstupné do všech svých sportovišť (www.sportlipa.cz) všem držitelům karet EYCA. Navíc nabízí speciální slevu pro skupiny (10+) s členskými kartami EYCA (Junák, Pionýr, Brontosaurus, Duha, ČTU, A-TOM atp.).

Další nové slevy

·                    Sleva 10 % na vše a 20 % na vybrané značky (www.fann.cz/vybrany-sortiment) ve všech FAnn parfumériích (www.fann.cz/prodejny).

·                    Držitelé karet EYCA mohou nově využívat studentské slevy v rámci Instituto Cervantes. Tedy kurzy španělštiny se slevou 5 % a roční čtenářský průkaz do knihovny se slevou 100 Kč (praga.cervantes.es)

·                    Horácké divadlo Jihlava (www.hdj.cz) nabízí slevu 15 % na vstupné (na vše kromě pohádek, premiér, vystoupení hostujících souborů a zábavných představení).

·                    Knižní klenoty – knihkupectví Rubický (Jindřicha z Lipé 88/1, Česká Lípa) nabízí nově slevu 10 % na veškeré zboží pro všechny držitele karet EYCA.

·                    Cykloservis U Tyrše (www.utyrse.cz) nabízí slevu 10 % na veškeré zboží a servis jízdních kol v případě platby v hotovosti (sleva se nevztahuje jen na akční výprodeje).

Esejistická soutěž pro mladé lidi

Národní pracovní skupina pro strukturovaný dialog s mládeží připravila esejistickou soutěž na téma politické účasti mladých lidí. Soutěž je vyhlášena pro mladé zájemce ve věku 13–30 let ve dvou věkových kategoriích.

Všichni účastníci soutěže získají drobné, ale hodnotné ceny (nerozbitné lahve na vodu, USB flash disk, tričko, apod.). Ti nejlepší mohou absolvovat stáž u členů pracovní skupiny, tedy na MŠMT, Domě zahraniční spolupráce, České radě dětí a mládeže, Národního parlamentu dětí a mládeže nebo mohou zastupovat českou mládež na Evropské konferenci mládeže v březnu 2015 v Rize a podílet se na formulování evropských doporučení Radě ministrů EU.

Uzávěrka pro zaslání esejů je 20. února 2015. Všechny potřebné informace jsou k dispozici na adrese: www.strukturovanydialog.cz/event/esejisticka-soutez-o-staz-zahranicni-vyjezd-na-konferenci-87

Jsme tu pro vás, takže uvítáme návrhy na slevy i jakékoli jiné náměty a připomínky – pište na info@eyca.cz nebo volejte na (+420) 211 222 866.

Užívejte si svět!

Váš tým Evropských karet mládeže EYCA

Pokud si již nepřejete dostávat tyto informační e-maily, napište nám prosím na e-mail info@eyca.cz a my váš e-mail odstraníme z databáze.

 eyca2

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality