Nové metodické publikace projektu Pospolu

Nové metodické publikace projektu Pospolu
21. 7. 2015
Katka Babická

V projektu Pospolu byly vydány nové publikace pro střední odborné školy v edicích Profilová maturitní zkouška, Z praxe škol a Metodický inspiromat.

Publikace z edice Profilová maturitní zkouška jsou určeny školám jako zdroj informací i jako příklad a inspirace pro přípravu vlastní profilové maturitní zkoušky.

Nové publikace pro obory vzdělání:

 

V ediční řadě Z praxe škol byly vydány učební materiály:

 

Žákům a pedagogům z širokého spektra strojírenských, elektrotechnických, hornických oborů a oborů informačních technologií je věnována publikace Inspiromat pro technické obory, obsahující výukové prezentace na odborná témata a materiály pro interaktivní tabuli. Tato i následující publikace vyšly v edici Metodický inspiromat.

Na výuku nových trendů a na požadavky zaměstnavatelů a zákazníků se zaměřuje publikaceMetodické materiály pro obory vzdělání kadeřník, kosmetické služby, vlasová kosmetika, určená pro skupinu oborů vzdělání 69 Osobní a provozní služby.

Poskytnout přehled o současných vývojových směrech v textilní výrobě a oděvnictví je cílem publikace Vývojové trendy textilního a oděvního oboru – odborný inspiromat, připravené pro učitele teoretických i praktických odborných předmětů skupiny oborů vzdělání 31 Textilní výroba a oděvnictví.

 

 

Přehled všech publikací dosud vydaných v projektu Pospolu najdete zde.

Zdroj: www.nicm.cz

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality