Nová aplikace k přípravě na přijímačky na VŠ

Nová aplikace k přípravě na přijímačky na VŠ
4. 5. 2016
Karolína Brodská

Ucelenost, přehlednost, dostupnost. To jsou hlavní přednosti internetové aplikace koorzy.cz, kterou nabízí vzdělávací instituce Tutor ze skupiny EDUA Group studentům pro přípravu na přijímací zkoušky na vysoké školy. V databázi je k dispozici více než 1000 testových otázek pro každý obor, a to biologii, chemii, fyziku, matematiku, psychologii, společenské vědy a testy studijních předpokladů včetně vysvětlení správných odpovědí a statistik úspěšnosti. Své znalosti si mohou studenti kdykoliv ověřit v průběžném a finálním testu a tím mají až pětkrát vyšší šanci přijetí na vysokou školu, než ostatní. Koorzy.cz jsou jen pár týdnů před přijímačkami vhodné pro rychlou přípravu na poslední chvíli.

Koorzy.cz jsou lepší než učebnice. Studenti si je mohou otevřít kdykoli a kdekoli na tabletu, notebooku nebo mobilu. Sami si určí, co se chtějí naučit. Výklad učiva je přehledný a doplněný o názorné příklady, obrázky a vysvětlivky. Kurzy mají dvě části, teoretickou a praktickou. Každý obor, předmět je rozdělen na desítky krátkých kapitol se stručným vysvětlením látky. Dále obsahuje databázi stovek modelových otázek pro generování testů, správné odpovědi s vysvětlením a přehledy studentovy úspěšnosti. Systém automaticky vybírá do testů otázky, které byly pro studenta v minulosti obtížné. Neustálým opakováním se je pak učí.

„Ve spolupráci s našimi nejlepšími lektory jsme vyvinuli systém, který obsahuje tisíce otázek. Přístupy k online výuce jsme dali našim studentům prezenčních kurzů, aby si mohli procvičovat, co se naučili na hodinách a hned jsme získali pozitivní ohlasy. Cesta byla dlouhá, ale dnes vidíme, že díky aplikaci koorzy.cz mají studenti vyšší šanci na přijetí na vysokou školu a to bylo, a stále je naším hlavním cílem,“ vysvětlila ředitelka společnosti Tutor Martina Šmídová.

Studenti si mohou vybrat z osmi kurzů a jednoho cenově výhodného balíčku. Za neomezený přístup k databázi s otázkami z vybraného oboru včetně správných odpovědí zaplatí 499 korun, což je mnohem méně než za klasické učebnice, kterými by se museli přehrabovat. Navíc, v případě, že se jim přijímací zkoušky nepovedou, dostanou peníze zpět.

„Dlouho jsme přemýšleli, jak pomoci s přijímačkami na vysoké školy i studentům, kteří nemají velké finanční možnosti nebo jsou pro ně naše kurzy daleko od jejich bydliště. Proto se zrodil tento nápad, online kurzů, které jsou dostupné pro každého. Mám velikou radost z toho, když nám náš student napíše, že se díky nám dostal na svou vysněnou školu. Je potom vidět, že děláme něco, co dává smysl a dělá radost,“ dodala Martina Šmídová.

 

 


 

O vzdělávací společnosti Tutor:

Tutor je vzdělávací společnost, která nabízí svým klientům jazykové kurzy, přípravné kurzy na státní maturitu, přípravné kurzy na přijímací zkoušky na VŠ, pomaturitní studium a od roku 2015 také on-line kurzy pod značkou koorzy.cz. Kurzy pořádá v 10 městech po celé České republice. Založena byla roku 2000 a jejím cílem je nabídnout každému zákazníkovi co nejširší nabídku vzdělávání prvotřídní kvality dle jeho potřeb a přání.

Více informací na: www.tutor.cz, www.koorzy.cz, https://www.facebook.com/tutor.komplexni.vzdelavani/.

Zdroj: NICM

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality