Placené stáže v Radě EU

Placené stáže v Radě EU
4. 7. 2014
admin

Jsi čerstvý absolvent VŠ a zajímá tě, jak to chodí v evropských institucích? Pak neváhej využít možností placených stáží v Radě EU. Žádost je potřeba zaslat do konce srpna.

Generální sekretariát Rady Evropské unie nabízí ročně až 100 placených stáží pro čerstvé absolventy všech členských zemí EU, kteří úspěšně dokončili alespoň bakalářský (či relevantní) stupeň vysokoškolského vzdělání. Podmínkou je výborná znalost anglického či francouzského jazyka.

Předpokládaná kvalifikace v oborech: překlady, lidské zdroje, komunikace, vzdělávání, IT, grafický design, multimédia, zemědělské technologie, biochemie, zdravotnictví a potravinová bezpečnost, management energetiky, životní prostředí, právo, politické vědy, mezinárodní vztahy, evropská studia, ekonomie.

Stáže je možno se zúčastnit ve dvou pětiměsíčních periodách:

  • 1. února – 30. června
  • 1. září – 31. ledna

Stážisté se budou jako součást svého týmu účastnit meetingů, překládat dokumenty a jinak se podílet na činnosti svého oddělení. Také se zúčastní vzdělávacího programu, který zahrnuje návštěvy a konference v ostatních institucích EU v Bruselu, Lucemburku a Štrasburku.

Přihlášky je možné zasílat do 31. 8. 2014 v online systému.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách.

http://www.nicm.cz/placene-staze-v-rade-eu

 

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality