Nabídka táborových základen

Nabídka táborových základen
19. 1. 2017
Kamila Matějková

Rádi bychom nabídli v Jihočeském kraji i v letošním roce na webu www.jihocesketabory.cz organizátorům možnost zveřejnit nabídku táborů pro děti a mládež a majitelům táborových základen a tábořišť nabídnout tyto objekty k pronájmům a užívání.

Organizátoři táborů, majitelé nebo provozovatelé táborových základen či tábořišť mohou registrovat své nabídky zdarma na dobu neomezenou, sami si mohou své údaje po zaregistrování se a přihlášení aktualizovat.

Web www.jihocesketabory.cz je připraven pro vkládání táborů na rok 2017. V nabídce se zobrazují pouze tábory, které se budou konat v roce 2017. Můžete vkládat své základny, tábory na rok 2017 nebo tábory 2016 aktualizovat. Tábory 2016 jsou uložené v archivu. Celá správa tábora, jeho aktualizace a změny jsou prováděny z administrace webu. Musíte se nahlásit přiděleným heslem, které máte. Po rozkliknutí tábora se Vám v adminu zobrazí v pravé části kolonka Nový tábor s tlačítkem Nový tábor s těmito daty. Pokud chcete vytvořit nový tábor a použít tyto data, použijte toto tlačítko. Ke smazání starých dat NEDOCHÁZÍ. Zůstávají uložené v archivu.

Web jihocesketabory 2017 pro organizátory táborů, majitele táborových základen

 

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality