Nabídka letních táborů na portále http://www.jihocesketabory.cz/

Nabídka letních táborů na portále http://www.jihocesketabory.cz/
1. 6. 2016
Kamila Matějková

Vybíráte dětský tábor?

Pomůže Vám web www.jihocesketabory.cz.

Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje nabízí prostřednictvím webu www.jihocesketabory.cz rodičům a dětem v Jihočeském kraji nabídku letních táborů, táborových základen a  tábořišť. Na webu najdou zájemci tábory nejen členských spolků Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje, ale i dalších pořadatelů.

Nabídka táborů je neuvěřitelně široká. Můžete vybírat z táborů v budovách, stanových, putovních, příměstských, týdenních, dvoutýdenních, třítýdenních, program je rozmanitý, organizátorů je také velké množství. Nabízíme možnost rodičům vybrat pro své dítě ten nejvhodnější tábor.

Organizátoři táborů, majitelé nebo provozovatelé táborových základen či tábořišť mohou registrovat své nabídky zdarma na dobu neomezenou, sami si mohou své údaje aktualizovat.

Jak vybrat ten správný tábor? Jaké vybavení dát dětem na tábor? Odpovědi na tyto otázky a spoustu dalších praktických informací najdou rodiče v záložce Ke stažení. Provozovatelé táborů zde najdou praktické informace k pořádání táborů a právní předpisy týkající se zotavovacích akcí pro děti a mládež.

RADAMBUK – Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje

Sídlo: Husova 45, 370 05 České Budějovice

E-mail: info@radambuk.cz, kancelar@radambuk.cz Tel.: 775 644 101, 775 644 003

IČ: 26516519

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality