Můj potenciál – unikátní rozvojový projekt České spořitelny

11. 9. 2018
Kamila Matějková

Ilustrační fotoUčte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Poznejte inspirativní prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, které vás budou bavit. Staňte se absolventy prestižního programu, který vás může vystřelit mezi budoucí hvězdy.

 

Česká spořitelna pořádá IV. ročník unikátního vzdělávacího programu MŮJ POTENCIÁL, ve kterém se dozvíte něco sobě, něco o věcech kolem vás. Dostane se vám zkušenosti, kterou zúročíte, nezapomenete, využijete a aplikujete do svého osobního i budoucího profesního života.

O čem to bude?

Spolu s lektory, manažery, dalšími studenty a zaměstnanci České spořitelny budete pracovat na rozvoji svého potenciálu a talentu. Zapracujete na svých silných stránkách, možná odhalíte ty slabší. Dozvíte se zajímavým způsobem něco o sobě, „vytuníte“ svoje komunikační dovednosti a nahlédnete profíkům pod pokličku a do monitorů. Také si rozšíříte své znalosti a povědomí nejen o práci v České spořitelně. Program je určen pro studenty středníchstředních odborných škol a gymnázií.

Uzávěrka přihlášek je 25. září 2018!

Více informací o programu najdete zde.

Zdroj: http://www.nicm.cz/muj-potencial-unikatni-rozvojovy-projekt-ceske-sporitelny

 

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality