Mladí a plní nápadů? Štrasburk volá v roce 2021!

Mladí a plní nápadů? Štrasburk volá v roce 2021!
20. 8. 2021
Tomáš Babický

Máte pocit, že český rybníček na Vaše nápady už nestačí? Pak máte skvělou příležitost, dostat je výš. Od 4. do 9. října 2021 proběhne on-line i fyzicky ve Štrasburku Evropské setkání mládeže EYE2021 a český tým u toho nebude chybět. Akce zaštítěná Evropským parlamentem nabídne diskuse a debaty na aktuální témata. kde budete moci projevit svůj pohled na věc, workshopy, kde se něco nového dozvíte a naučíte, kulturní program, a především poznávání lidí a kultur z celé Evropy.

Do desetičlenného českého týmu, který se na akci ve Štrasburku podívá osobně (odjezd v pátek 8. října odpoledne poté, co odvolíte, návrat nad ránem v pondělí 10. října), má otevřené dveře každý, komu je od osmnácti do třiceti let a chce se aktivně zapojit do programu a reprezentace české kultury (podmínkou je občanství a trvalý pobyt v zemích Evropské unie nebo kandidátských zemích). Chcete-li se o účast na této mimořádné akci ucházet, vyplňte tuto online přihlášku nejpozději do 30. 8. 2021. Předchozí zkušenost s participačními aktivitami mládeže je výhodou! Doprava, ubytování a strava jsou plně hrazeny. Účast českého týmu na akci zajišťuje Česká rada dětí a mládeže za podpory europoslankyně Michaely Šojdrové.

Více informací o akci naleznete na stránce https://european-youth-event.europarl.europa.eu/, kde si můžete prohlédnout i předběžný program aktivit.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality