Mapy use-it České Budějovice a Český Krumlov

Mapy use-it České Budějovice a Český Krumlov
14. 1. 2014
Katka Babická

Mapy České Budějovice a Český Krumlov můžete vyzvednout v českém nebo anglickém jazyce v Informačním centru pro mládež České Budějovice www.icmcb.cz.

O projektu http://use-it.cz

USE-IT vytváří informace pro mladé cestovatele s nízkým rozpočtem.

USE-IT infocentra, průvodci, mapy a webové stránky a jsou zajišťovány místními, jsou nekomerční, zdarma, smysluplné a vždy aktuální.

Každá členská organizace by měla být finančně podpořena místními institucemi nebo vedením města.

USE-IT v Evropě

USE-IT jsou turistické informace pro mladé

Mladí cestovatelé mají jiné potřeby, a proto potřebují jiné informace. „Kam jít na koncerty zadarmo? Mám čas jen na jedno muzeum, které? Platí tu holky za sebe? Chci klub bez turistů, kam chodíte vy?“

Čím dál více evropských měst poskytuje mladým cestovatelům své USE-IT mapy a průvodce, internetové stránky a informační centra.

Nejdůležitější je, že USE-IT nemyslí jen na turistický ruch. USE-IT umožňuje mladým cestovatelům vymanit se z turistické bubliny, setkat se s místními mladými a aktivně objevovat OPRAVDOVÉ město.

A nemluvíme o malé cílové skupině, ale o 20 % všech individuálních cestovatelů. Takový dav si zaslouží zvláštní pozornost a ta se jmenuje USE-IT.

USE-IT Česká Republika

Cíl

Připojit se k evropskému projektu USE-IT poskytováním nekomerčních informací a doporučováním oblíbených (i méně navštěvovaných) míst.

Aktivně podporovat uvědomělé cestování, rozvoj města a cestovního ruchu.

Podporovat mezikulturní porozumění a toleranci, a tak předcházet předsudkům.

 

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality