Last-minute: Na 72 hodin do Bosny a Hercegoviny! Zdarma

24. 9. 2018
Kamila Matějková

Na poslední chvíli nám pořadatelé 72 hodin z bosenského Sarajeva nabídli možnost vyslání skupiny až 10 dobrovolníků na tamější místní projekty. Bude se malovat, uklízet, sbírat jídlo, nebo připravovat marmeláda 🙂 Ale pozor, je nutná rychlá reakce, protože 72 hodin v Bosně začíná už ve čtvrtek 27. 9.! Pokud máte chuť vyrazit se svým oddílem nebo skupinou, kontaktuje nás na e-mailu zahranici@crdm.cz nejpozději v úterý 25. 9.!

Vyslat můžeme celkem 10 dobrovolníků, ale je možné i méně. Z hlediska možností dopravy do Sarajeva je nutností mít vlastní auto (případně dvě nebo dodávku – v závislosti na velikosti skupiny). Náklady na dopravu Vám proplatí ČRDM. Do Sarajeva je možné cestovat ve čtvrtek 27. 9., abyste tam večer dorazili. Akce pak bude končit v neděli 30. 9. kolem páté odpoledne, poté je možné cestovat zpátky do ČR.

Bosenští pořadatelé Vám zajistí stravování a ubytování v centru mládeže ve dvou a třílůžkových pokojích (pro jistotu si však dobrovolníci mají s sebou vzít i spacáky). Alespoň jedna osoba ze skupiny se musí umět domluvit anglicky kvůli komunikaci se zahraničními organizátory na místě. Je možné, aby se zapojili i lidé mladší 18 let – zodpovídat za ně budou zletilí členové skupiny.

Neváhejte a vyrazte na dobrodružství na 72 hodin do Bosny!

Dobrovolnických výjezdu do zahraničí nabízíme více, s méně šibeniční uzávěrkou. Podrobnosti zde:

http://zahranici.crdm.cz/aktualni-nabidky/aktualni-nabidky-v-zahranici/vydejte-se-na-72-hodin-za-hranice-zdarma/

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality