KURZ INSTRUKTORA POWERJÓGY – 24. – 25.3., 14. – 15.4. a 27.5.2018 v Brně

KURZ INSTRUKTORA POWERJÓGY – 24. – 25.3., 14. – 15.4. a 27.5.2018 v  Brně
18. 1. 2018
Dušan Brodský

KURZ INSTRUKTORA POWERJÓGY - 24. - 25.3., 14. - 15.4. a 27.5.2018 v  Brně

KURZ INSTRUKTORA POWERJÓGY

Výstup: Osvědčení Instruktor základní powerjógy. Platnost tohoto osvědčení je časově neomezená (není časově limitováná).

Akreditace – BP sport vzdělávací středisko je držitelem akreditace MŠMT s obecnou platností a akreditace v systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT.

Program:  Současnost, historie a vývoj poweryogy, formy a druhy power yogy, principy dýchání, pohyby těla, základní principy, sestava cviků pro různé výkonnostní skupiny, specifika cvičení pro začínající cvičence. Role a osobnost instruktora, poweryoga pro jedince s pohybovým omezením páteře, pro seniory, v a po období těhotenství.
Lektor: RNDr.Veronika Vaverková, Ph.D., Mgr. Michaela Vrchotová – ústřední lektoři
Cena: 4800,- Kč (V ceně je zahrnut organizační a účastnický poplatek, zkoušky vydání licence)
Termín a místo konání :
– jedná se o jeden kurz – 5 dnů, který je rozdělen do 3 víkendových výukových bloků.

Vyplněnou přihlášku zašlete do 28.2.2018 na e-mail kancelar@radambuk.cz.

Přijetí přihlášky Vám potvrdíme na e-mail a zašleme podklady k platbě. Pokud budete chtít vystavit fakturu, napište požadavek do poznámek přihlášky spolu s fakturačními údaji a fakturu Vám zašleme. Zasláním přihlášky souhlasí účastníci kurzu s tím, aby uvedená data byla vedena v evidenci RADAMBUK a vzdělávacího střediska BP Sport. Souhlasí s tím, aby fotografie z akce byly použity k propagaci RADAMBUK a BP Sportu a zveřejněny na internetových stránkách a tiskovinách RADAMBUK.

Přihlášení na akci, kurz formulář

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality