Kurz Instruktor snowboardingu 2017, Doškolovací kurz pro instruktory snowboardingu

Kurz Instruktor snowboardingu 2017, Doškolovací kurz pro instruktory snowboardingu
17. 2. 2017
Kamila Matějková

Místo konání: Kozí Pláně u Kaplice http://www.koziplan.cz/

Termíny a ceny:

Kurz pro instruktory snowboardingu: 5. – 8.3.2017

Cena: 1 250Kč pro členy RADAMBUK, ostatní 1 800 Kč.

Přihlášky na: http://www.radambuk.cz/akce/kurz-instruktor-snowboardingu-2017-doskolovaci-kurz-pro-instruktory-snowboardingu/ .

Doškolovací kurz pro instruktory snowboardingu: 5. – 7.3.2017 

(obnovení propadlé licence).

Cena: 1 350 Kč pro členy RADAMBUK, ostatní 1600 Kč.

Do poznámky v přihlášce napište, že máte zájem o doškolovací kurz.

Ceny jsou bez ubytování. Levné ubytování je případně možné objednat.

Program:

Kurz je rozdělen na teoretickou a praktickou část. Výuka je časována na dopoledne a odpoledne. Po skončení otevírací doby lanovek a vleků pak kurz navazuje přednáškami.

Teoretická část: snowboardová výzbroj a výstroj, údržba výzbroje, metodika výuky, organizační a právní předpisy, bezpečnost a první pomoc.

Praktická část: praktická výuka snowboardingu.

Po úspěšném absolvování kurzu obdrží účastníci licenci: Instruktor snowboardingu BP SPORT (platnost licence je časově neomezená). Jedná se o osvědčení, které lze využít pro komerční, zájmová a školská zařízení. Pro školská zařízení vydáváme na základě absolvování tohoto kurzu licenci Instruktor školního snowboardingu (platnost licence je časově neomezená). Vzdělávací středisko BP Sport je držitelem akreditace MŠMT. Na kurzech je dodržena předepsaná hodinová dotace, což poskytuje dostatek času na osvojení důležitých dovedností ve snowboardingu. Na základě tohoto kurzu lze vést hodiny ve všech oblastech: na školních kurzech, v neziskových organizacích, ve snowboardových oddílech a v komerčních snowboardových školách. Celá řada účastníků vyučuje v komerčních školách v různých zimních střediscích. Doškolovací kurzy prodlužují licenci. Lze obnovit i časově propadlou licenci.

Pozvánka Instruktor snowboardingu 2017

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality