Kudy z bludného kruhu násilí? – přednáška 11.2.2019

Pozvánka na přednášku konanou v Jihočeském muzeu v Českých Budějovicích, která proběhne v rámci Národního týdne manželství, jehož motto je „Zabijáci manželství“:

PhDr. Anna Stodolová – Kudy z bludného kruhu násilí?

11. 2. 2019 od 17:00 hodin

Hlavní historická budova Jihočeského muzea v Českých Budějovicích (Dukelská 1, 370 51 České Budějovice)

Co je hněv? Můžeme se hněvat na ty, které máme rádi? Proč se lidé chovají agresivně? S jakými formami násilí se v partnerských vztazích a celých rodinách potkáváme? Existuje násilí k v křesťanských rodinách? Jak vystoupit z bludného kruhu násilí? Ve své přednášce zodpoví PhDr. Anna Stodolová tyto palčivé otázky. Přednášející se s námi dále podělí o zkušenosti ze své práce s páry a jednotlivci, kteří se potýkají s násilím ve vztazích. Ráda se také bude věnovat Vašim dotazům z této oblasti.

  • PhDr. Anna Stodolová, vystudovala jednooborovou psychologii na FF UK v Praze. Od roku 1996 pracuje v krizovém centrum SOS centrum Diakonie – SKP v Praze. Od roku 2017 je jeho vedoucí. Pracuje zde také jako psychoterapeutka v programu Stop násilí, který nabízí pomoc osobám, které mají problémy s násilím ve vztazích. Ve své soukromé praxi se věnuje individuální a párové psychoterapii.
  • Přednáška se koná výjimečně mimo běžnou otevírací dobu Jihočeského muzea – v pondělí 11. února 2019 od 17:00 hodin v Barokním sále v 1. patře hlavní historické budovy Jihočeského muzea v Českých Budějovicích (Dukelská 1, 370 51 České Budějovice, vchod ze Senovážného náměstí). Vstupné: 50 Kč. Akci pořádá Diecézní centrum pro rodinu při Biskupství českobudějovickém ve spolupráci s Jihočeským muzeem.

Článek na našich webových stránkách ZDE. Facebook událost ZDE.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality