Karty EYCA – lednový zpravodaj

Karty EYCA - lednový zpravodaj
31. 1. 2014
Katka Babická

Ahoj všem EYCAřům!

Zasíláme Vám lednový zpravodaj a tedy i nové zajímavé slevy a aktuální informace o využití karet EYCA v zimním období!

» JB Sport – všechny příznivce sportu a turistiky jistě potěší 10% sleva na veškeré nezlevněné zboží ve všech prodejnách JB Sport (tři jsou v Praze a jedna v Liberci). Specializují se na zimní sporty, což se může konečně hodit (www.eyca.cz/eyca-tip/10-sleva-v-jb-sportu).

» ZOO Dvůr Králové – milovníci zvířat, anebo mladí rodiče jistě uvítají možnost navštívit jedno z nejhezčích ZOO v ČR ve Dvoře Králové a to za studentské vstupné, tedy s více než 30% slevou (www.eyca.cz/eyca-tip/5-duvodu-pro-navstevu-zoo-dvur-kralove).

» The Very Best EYCA Discounts for an Active Winter – pokud přemýšlíte o nějaké té lyžovačce v zahraničí, tak by se vám mohl hodit soupis těch nejlepších zimních EYCA slev (http://eyca.org/news/157/the-very-best-eyca-discounts-for-an-active-winter).

» Blíží se Zimní olympijské hry, takže doporučujeme v únoru sledovat náš Facebook (www.facebook.com/eyca.cz) nebo Twitter (www.twitter.com/eycacz), protože pro vás chystáme k této příležitosti sérii soutěží o zajímavé ceny!

» Jsme tu pro vás, takže uvítáme návrhy na slevy a i jakékoli jiné náměty a připomínky – pište na info@eyca.cz nebo volejte na (+420) 211 222 866.

Užívejte si svět! 🙂

Váš tým Evropských karet mládeže EYCA

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality