JSTE PŘIPRAVENI PŘELSTÍT GRAVITACI? JE TU REDD BULL CHALLENGE!

JSTE PŘIPRAVENI PŘELSTÍT GRAVITACI? JE TU REDD BULL CHALLENGE!
18. 4. 2014
admin

Ahoj študente!:)

Není to dlouho co jsme tě informovali o mezinárodním Red Bull konceptu Can You Make It? a tak po krátké odmlce tu pro tebe mám další výzvu, kterou by sis opět neměl nechat ujít. Tentokrát nebude na programu cestování, dobrodružství z cest či podobná adrenalinová šílenost. Tentokrát si prověříme tvé kreativní schopnosti, nápaditost a hlavní zkouška proběhne především v technické zručnosti. Nemožné se stane skutečným, tvým úkolem bude obejít fyzikální zákony! Jsi připraven přelstít gravitaci? RED BULL GRAVITY CHALLENGE!

Komu se podaří shodit vejce ze závratných výšin 12 metrů, aby bezpečně přistálo , bez ran a bez úhony? Pokud už teď ti v hlavě přeskakují Newtonovy zákony a chceš vajíčku sestrojit ten nejlepší design stroj – začni stavět! 🙂 Dej dohromady tříčlenný tým, promyslete návrhy leto- stroje, ale především se nezapomeňte registrovat na stránkách  . Zde se také dozvíte více o pravidlech a KDE se RB Gravity Challenge bude konat.

Pokud nerad dostáváš naše informační zprávy o Red Bull eventech, dej nám zpětně vědět na tento email. Veškeré dění kolem Red Bullu, o nadějných studentech či o dalších akcích si sám můžeš najít na stránkách www.redbull.cz/student.

Sebeironie, fantazii a zábava- to je Red Bull Gravity Challenge!

Těšíme se na vaše přihlášky!

RB Team

Red Bull Gravity Challenge

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality