Internet a můj handicap 2019

Internet a můj handicap 2019
12. 2. 2019
Dušan Brodský


BMI sdružení vyhlašuje již 15. ročník literární soutěže Internet a můj handicap určenou autorům se zdravotním postižením. Úkolem soutěžících je ukázat, jak jim pomáhá vyrovnat se s jejich handicapem a jak ovlivňuje jejich život internet a jak pomáhá lidem se zdravotním postižením telefon.

Soutěžní práci opatřenou poštovní i elektronickou adresou je třeba poslat v elektronické podobě nejpozději do 17. února 2019 na adresu info@helpnet.cz . Přihlášením do soutěže vyjadřuje autor souhlas s tím, že jeho dílo může být bezplatně zveřejněno ve sborníku konference INSPO, na portálu Helpnet.cz a popřípadě v dalších médiích, kterým budou nejlepší příspěvky poskytnuty.

Pro účastníky 15. ročníku soutěže je připravena řada hodnotných cen. První tři autoři získají 7000, 5000 a 3000 Kč od ČSOB, Zoner Software věnuje šesti soutěžícím oblíbený program Zoner Photo Studio, knihy věnuje nakladatelství Portál a zvukové knihy Audiotéka.cz. 

Vyhlášení výsledků soutěže a předání cen se uskuteční na konferenci INSPO v sobotu 30. března 2019 v Kongresovém centru Praha , kde budou promítnuty také videomedailónky tří vítězů, které pořídí pořadatelé.

Generálním partnerem konference INSPO je Nadace Vodafone, partnery jsou AutoCont CZ, ČSOB, Microsoft a Teiresiás, mediálními partnery ČTK Protext a portál Helpnet. 

Podrobnější informace: http://www.inspo.cz/internet-muj-handicap-0

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality