Informační zpravodaj – Vzdělávání a odborná příprava – AICM ČR 10.4.2014

17. 4. 2014
admin

 

Vážení kolegové a kolegyně,

 

dovolili jsme si pro vaši potřebu připravit další tematický Informační zpravodaj AICM ČR s nabídkou edukačních materiálů, které zpracovala a vydala AICM ČR s laskavým souhlasem a za podpory Združenia informačných a poradenských centier v Slovenskej republike ( ZIPCEM SR ).

 

Jak získat publikace  a materiály prezentované v příloze tohoto mejlu k využití v okruhu působnosti Informačního centra pro mládež, člena AICM ČR?

* všechny uvedené edukační materiály  jsou k dispozici v elektronické formě v Informačním centru pro mládež Tábor.

* dle vašeho požadavku tento set publikací buď vypálíme na CD a zašleme vám jej poštou či využijeme službu www.ulozto.cz.

 

Co posléze s touto nabídkou?

* oslovit školská vzdělávací zařízení v okruhu vaší působnosti distribucí Informačního zpravodaje AICM ČR

* prezentovat aktivitu Informačních center pro mládež, členů AICM ČR, v rámci příslušných místních a regionálních spolupracovníků a partnerů

 

O co bychom vás chtěli ještě požádat?

Předpokládáme, že tento Informační zpravodaj budeme v elektronické formě aktualizovat o nabídku publikační a vydavatelské činnosti jednotlivých ICM, členů AICM ČR. Máte-li zájem o tuto prezentaci vaší publikační a vydavatelské činnosti, není nic lehčího, než nám to dát na vědomí v co nejkratším období a následně nám poskytnout vámi zpracované a vydané materiály k prezentaci ve Zpravodaji as na webu AICM ČR.  Předem vám děkujeme za vaši podporu.

 

krásný den vám přeje

za výkonný výbor AICM ČR

Václav Pavlík

Informační centrum pro mládež Tábor, občanské sdružení

Farského 887, 390 02 Tábor

tel.: 381 252 416, 381 218 217, 607 036 121

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality