INFOlisty 15.1.2019

INFOlisty 15.1.2019
15. 1. 2019
Kamila Matějková

Vážení čtenáři,
dostává se Vám do rukou nové aktualizované vydání čtrnáctideníku INFOlisty. Přinášíme Vám informace o studiu, práci, soutěžích, volnočasových aktivitách a další zajímavosti, které by vám neměly uniknout.

Od 1.1. 2019 došlo k několika významným změnám týkající se oblasti práce a sociálních věcí.

Bezobalu je průkopník v oblasti bezobalového prodeje. Zakladatelé projektu šíří myšlenku Zero Waste a zároveň provozují dva bezobalové obchody. Rostou a mají velké plány, proto hledají nebojácné kolegy!

„Vybuduj úspěšnou firmu“ 2. ročník soutěže SŠ a VOŠ v simulační hře Unisim. Soutěž je určená pro studenty středních a vyšších odborných škol, kteří reprezentují svou školu a soutěží v dvoučlenných týmech v manažerské simulační hře Unisim.

Soutěž Model Young Package 2019. Tématem soutěže pro rok 2019 je Zážitek z rozbalování (Unboxing Experience). Zabalte jakýkoliv svůj oblíbený produkt tak, aby jeho rozbalování chtěl každý sdílet na Instagramu!

Mezinárodní výtvarná soutěž 2019: Můj sen o létání!  Je vám 6-17 let a rádi tvoříte? Zúčastněte se mezinárodní soutěže s názvem „Můj sen o létání“. Odborná komise Aeroklubu České republiky vybere z každé kategorie 3 nejlepší obrázky a následně je zašle FAI (Mezinárodní letecká federace). Celkoví vítězové budou v průběhu dubna 2019 vybráni mezinárodní komisí FAI a bude jim v každé kategorii udělena zlatá, stříbrná a bronzová medaile.

Chcete do Austrálie na dovolenou a také si vyzkoušet jaké je to studovat anglický jazyk v Austrálii? Teď máte možnost vyhrát 17-denní jazykový pobyt. Neváhejte a přihlaste se!

Soutěžte o Cenu Karla Velikého pro mladé Evropany 2019 a získejte 7 500 eur pro svůj projekt! Je vám 16 – 30 let a podílíte se na projektu s evropským rozměrem? Přihlaste ho do soutěže Cena Karla Velikého! Můžete vyhrát 7500 eur a k tomu výlet do Cách!

Výzva pro neziskovky. Video v hodnotě 75 000 Kč zdarma. 

Ministerstvo zahraničních věcí vyhlašuje výběrové řízení na stáž v institucích Evropské unie v rámci programu Junior Professionals in Delegation (JPD). Uzávěrka přihlášek je 31. ledna 2019.

Reprezentujte Českou republiku na mezinárodní konfereci Glocal Teen 2019 v Nepálu. Glocal Pvt. Ltd. přijímá přihlášky na mezinárodní konferenci Glocal Teen 2019 v Nepálu. Glocal International Teen Confeence (GITC) funguje jako platforma pro teenagery, v rámci které mládež z celého světa řeší probémy a překonává výzvy každodenního života.

Vyjádřete svůj názor na to, co by Evropský parlament měl dělat pro mládež! Jak může Evropský parlament lépe spolupracovat s mládežnickými organizacemi? Jak můžeme lépe komunikovat s mladými lidmi? Co vy a veřejnost, kterou zastupujete, potřebujete a chcete od EP?

Stáže v Institutu pro evropskou politiku EUROPEUM. Institut pro evropskou politiku EUROPEUM vyhlašuje výběrové řízení na stážistické pozice v organizačním a komunikačním týmu s nástupem od února 2019.

Společnost ON Semiconductor nabízí inovativní řešení pro energeticky úspornou elektroniku, která napomáhají globálnímu snižování spotřeby energií. Zní to zajímavě? Přihlaste se na stáž!

Velvyslanectví ČR v Tallinnu nabízí studentům či absolventům vysokých škol možnost studijní stáže. Stáže se mohou účastnit studenti prezenční formy studia na českých nebo zahraničních vysokých školách či absolventi VŠ do 1 roku po ukončení studia. Délka stáže je stanovena na 3 měsíce v období od března do května 2019. Poslední termín pro podání žádosti: 20. ledna 2019

Rok 2030 se blíží! Zvládneme největší lekci pro svět?

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality