Info z ČRDM

Info z ČRDM
8. 2. 2016
admin

Zúčastněte se mezinárodního semináře pro pracovníky s mládeží v Bratislavě

Pracujete s mládeží (déle než rok), jste ve věku ideálně 18–25 let a máte zájem o další vzdělávání? Přihlaste se na seminář, který se uskuteční 14.–18. března 2016 v Bratislavě. Pro účastníky budou připraveny dva šestihodinové workshopy každý den (vyberete si vždy jeden), které povedou zkušení lektoři z organizací pracujících s mládeží.

 

Témata workshopů: management v organizacích, conflict management, sociální inkluze, strategické plánování, práce s dobrovolníky, public relations, networking a follow-up, práce s mládeží s omezenými možnostmi, fundraising pro neziskové organizace mládeže.

 

Během semináře se seznámíte se mimo jiné s fungováním Národních rad mládeže a možnostmi, jak se zapojit do zahraniční komise České rady dětí a mládeže. Zájemci o dlouhodobější spolupráci s ČRDM budou vítáni.

 

Náklady na ubytování, stravování, pracovní materiály a místní dopravu 100% hradí pořadatel (Rada mládeže Slovenska). Účastníkům z ČR pořadatelská organizace pokryje také náklady na dopravu do 180 € na osobu. Využijte příležitost dozvědět se víc o tématech výše spolu s dalšími zapálenými pracovníky s mládeží z různých zemí Evropy!

 

Přihlašujte se do 15. února 2016. Více informací a odkaz na přihlašovací formulář naleznete na www.crdm.cz

 

Zúčastněte se se svou skupinou tábora v Německu

Bádenský tělovýchovný spolek pro mládež pořádá mezinárodní letní stanový tábor 1.–11. srpna 2016. Při této příležitosti hledá mezinárodní skupinky účasníků (včetně vedoucích), které by se tábora rády zúčastnily. Bližší a kontaktní informace naleznete na www.tandem-org.eu

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality