Info z ČRDM

Info z ČRDM
8. 2. 2016
admin

Aktuální nabídka publikačního prostoru ve druhém čísle časopisu Archa

Časopis ČRDM Archa má jako ústřední téma druhého čísla letošního ročníku „Veřejnosti na očích“. Možná právě Váš spolek, Vaše organizace může k obsahové náplni této Archy přispět – a sebe tím zároveň prezentovat…? Pokud ano – a máte-li navíc zájem se o své zážitky, zkušenosti či názory na dané téma podělit se čtenáři Archy – zašlete prosím svůj příspěvek na e-mailovou adresu redakce: archa@crdm.cz, a to do uzávěrky příspěvků 19. února. Rozsah textu přitom není nijak pevně stanoven – může být klidně i docela krátký. V případě potřeby může být pochopitelně redakčně krácen a upraven. Je samozřejmě vhodné připojit k němu několik ilustračních fotografií z Vaší činnosti (o velkém rozlišení vhodném pro tisk – tedy „CO NEJVĚTŠÍ“). Prosíme o jméno a příjmení autora fotografie/fotografií, pokud má být takto uveden).

 

 

Přihlašování projektů o Cenu Karla Velikého pro mladé Evropany bylo prodlouženo do 15. února 2016!

Je vám 16–30 let a organizujete projekt s evropským rozměrem? Nebo nějaký takový znáte? Termín přihlášek pro projekty, které mladé lidi seznamují s myšlenkou evropské integrace, byl prodloužen do 15. února 2016. Vítězové se dočkají nejen uznání a rozšíření povědomí o jejich aktivitách, ale i finanční odměny, která může jejich projekty posunout o krok dál. Podrobnosti o soutěži najdete na adrese: www.evropsky-parlament.cz/cs/novinky_a_udalosti/tiskove_zpravy/2015/rijen_2015/cena_karla_velikeho_2016.html

 

Soutěž o Cenu Karla Velikého pro mladé Evropany pořádá Evropský parlament a Nadace Karla Velikého. Letošní ročník už je devátým ročníkem této soutěže. Více informací a přihlášku naleznete na stránkách soutěže na adrese www.charlemagneyouthprize.eu/view/cs/introduction.html. Vítězové si rozdělí 10 000 eur a vítěze národního kola nemine návštěva německých Cách, kde budou ceny slavnostně předány celoevropským vítězům. Registrovat projekt mohou autoři ve věku 16–30 let.

 

ZDROJ

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality