Individuální konzultace k solidárním projektům – DZS

Individuální konzultace k solidárním projektům - DZS

Plánujete podat žádost o solidární projekt v rámci Evropského sboru solidarity? Máte dotazy k žádosti či jsou vám nejasná pravidla a podmínky pro zapojení? Nabízíme vám možnost individuálních konzultací vašeho solidárního projektu. Nemůžeme sice zhodnotit vaši žádost, můžeme vám ale poradit ohledně obsahu i formálních náležitostí projektu. 

Individuální konzultace proběhnou 9. 2. 2022 v čase 13.00 – 17.00 a na každou konzultaci máme vyhrazených 30-60 minut. Do přihlašovacího formuláře prosím uveďte vaše témata, konkrétní dotazy či nejasnosti, kterým se chcete v rámci konzultace věnovat. Konzultace mohou probíhat fyzicky na adrese DZS (Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1) nebo on-line přes MS Teams.  

Registrovat se můžete až do 8. února nebo do naplnění kapacity, a to prostřednictvím online formuláře. Do kolonky „instituce“ napište název zastřešující organizace. Pokud žádáte bez zastřešující organizace, napište prosím do kolonky „ne“.  

Kontaktní osoba: Johana Hošková, email: johana.hoskova@dzs.cz, tel: (+420) 221 850 922 

May be an image of one or more people and text that says 'Individuální konzultace k solidárním projektum 9. února 2022 13:00-17:00 Praha nebo online EVROPSKÝ SBOR SOLIDARITY SPOLU JSME SILNEJŠÍ.'

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality