Hledáme pomocníky do EkoTýmu na Rock for People – 2.7. – 5.7. 2014

27. 6. 2014
admin

Obracíme se na všechny, co mají eko-srdce a ještě by se rádi podívali na Rock for People! Třeba na Manu Chao, kapelu LUCIE nebo Stevena Seagala (ten akční hrdina má svůj Blues Band J)

Hledáme jednotlivce i partičky mladých lidí na pomoc při úklidu festivalu Rock For People v Hradci Králové (2.- 5. července 2014).

Jsme parta nadšenců, kteří již několik let organizují úklid a třídění odpadu na Rock for People festivalu. Máme vlastní třídící linku v zázemí a daří se nám vytřídit více než 50% odpadu, který na festivalu vznikne. Pravidelně díky naší práci a nadšení vyhráváme soutěž „Čistý festival“ v té nejvyšší kategorii.

To se nám však daří pouze ve spolupráci s dobrovolníky – nadšenci, kteří od nás mohou dostat vstup na festival zadarmo (spolu s místem pro postavení stanu v pracovním kempu). Pouze od nich požadujeme odpracování celkem 20 hodin během 4 festivalových dnů (+ možnost další 2 dny po festivalu).

Pomozte nám udržet festival čistý, poznejte RFP z jiné stránky než jenom jako divák, užijte si pracovní kemp s Eko Týmem, zažijte nefalšovanou atmosféru festivalu!

V případě zájmu pošlete email na ekologie@rockforpeople.cz nebo se rovnou registrujte do směny online: https://www.capricornpromotion.cz/doc/6/ . Tam najdete i další informace.

Pokud můžete, tak nám dejte like a sharujte na svých FB stránkách, aby se výzva rozšířilahttps://www.facebook.com/Capricorn.Promotion/timeline

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality