Hledáme dobrovolníky na pomoc komunitnímu domu Benediktus

Hledáme dobrovolníky na pomoc komunitnímu domu Benediktus
9. 9. 2016
Kamila Matějková

Přihlašte se na český workcamp na pomoc komunitnímu domu Benediktus! Začínáme už 12/9

Už v pondělí začne poslední český workcamp organizace Tamjdem, o.p.s., který pořádáme na pomoc neziskové organizaci jménem Benediktus. Celý workcamp trvá od 12.9. – 22.9. a může se zúčastnit zájemce starší 16 let.

Přidejte ruku k dílu tam, kde je to opravdu třeba! Máme poslední volná místa i pro Čechy, tak neváhejte a přečtěte si více o projektu (https://www.workcamps.info/icamps/camp-details/camp-9507.html) , nebo se rovnou přihlašte (https://www.workcamps.info/icamps/camp-details/camp-9507.html).

Zažijte 10 denní mezinárodní projekt s dalšími dobrovolníky ze Španělska, Chorvatska, Japonska a Srbska na úpatí českých Železných hor. Procvičíte si angličtinu a získáte nové přátelé ze všech koutů světa… Dokážete si představit lepší zakončení léta?

Dobrovolníci v Benediktu pomůžou konkrétně v komunitním domě pro lidi s handicapem v Modletíně, kde klienti společně se svými asistenty žijí, pracují v různých dílnách, starají se o malé hospodářství a po večerech cvíčí se svojí hudební kapelou BeneBend.

Projekt bude věnován různorodé manuální práci. Zajímavostí jsou např. hliněné omítky, izolace ovčí vlnou a drobné rekonstrukce roubenky, ale i natírání, malování, oprava přístřešku…

Navíc si vedle samotné práce užijete babí léto v nádherném prostředí Železných hor, v odlehlé vesnici a ve společnosti milých zaměstnanců i klientů sdružení. Kromě toho bude spousta času na procházky okolní přírodou,výlet do skanzenu či ochutnávku hraní místní kapely Benebend a spoustu dalšího.

Jak krásně se měli dobrovolníci na workcampech v Benediktu v minulých letech se můžete kouknout tady (https://www.facebook.com/Tamjdem/photos/?tab=album&album_id=10153279745818502)  tady (https://www.facebook.com/Benediktus-132980973390804/photos/?tab=album&album_id=993027510719475).

V případě dotazů se obraťte na e-mail workcampy@tamjdem.cz.

Těšíme se na setkání!

Tamjdem tým

Jsme nezisková organizace Tamjdem, o.p.s. Od roku 2013 působíme v oblasti českého a mezinárodního dobrovolnictví. Propojujeme dobrovolníky se zajímavými neziskovými organizacemi všeho druhu. Organizujeme Víkendovky, víkendové dobrovolnické expedice na pomoc českým neziskovým organizacím, realizujeme Workcampy, až dvoutýdenní dobrovolnické projekty s mezinárodní účastí na pomoc neziskovkám v ČR, a do světa na stejné projekty vysíláme ty, kterým je doma těsno.. Nabízíme příležitost osobně se zapojit do smysluplné práce různých iniciativ, učit se praxí a vlastní zkušeností, rozvíjet se, poznávat nové lidi a nové kultury. Přispíváme k rozvoji společnosti, ve které lidé zodpovědně berou změnu do svých rukou. Tamjdem! Práce zadarmo není nadarmo!

benediktus_1 benediktus

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality