Hlasujte a pošlete svého favorita do velkého finále taneční soutěže The SCHOOL DANCE

Hlasujte a pošlete svého favorita do velkého finále taneční soutěže The SCHOOL DANCE
14. 5. 2015
Katka Babická

Nastal čas rozhodnutí. Hlasujte pro svého favorita. Jen na vás záleží, kdo postoupí do červnového finále v Bratislavě a na prknech Slovenského národního divadla bude bojovat o prvenství v největší taneční soutěži pro mateřské, základní a střední školy The SCHOOL DANCE 2015. První kolo hlasování probíhá do 22. května na stránkách soutěže www.schooldance.cz prostřednictvím Facebooku.

 

Do soutěže se v České republice a na Slovensku přihlásilo téměř 700 škol. Hlasování bude probíhat ve dvou kolech. V průběhu toho prvního, tedy do 22. května, můžete na stránkách www.schooldance.cz dát svůj hlas libovolnému počtu videí, ale každému z nich pouze jeden. Do druhého kola postoupí 30 nejúspěšnějších soutěžních příspěvků. Druhé kolo hlasování bude probíhat opět prostřednictvím Facebooku a bude ukončeno 29. května.

Do červnového finále postoupí přímo tři videa s největším počtem hlasů. Dalších šest videí vybere odborná porota bez ohledu na počet dosažených hlasů, dvě divoké karty udělí pořadatel soutěže a jednu divokou kartu digitální lídr Slovenské republiky Peter Pellegrini, který nad soutěží převzal záštitu. Na bratislavských divadelních prknech tak bude 24. června bojovat o prvenství 12 tanečníků, párů či skupin. Neváhejte a hlasujte! Pomozte českým školám probojovat se do finále.

 

Pořadatelem taneční soutěže The SCHOOL DANCE je nezisková organizace EDULAB a taneční akademie DANSOVIA. Partnerem letošního již 4. ročníku je v České republice Petr Čadek, tanečník a choreograf tanečního studia TANČÍRNA. Soutěžící měli za úkol spolu s videi zaslat také jeden interaktivní materiál prezentující region, ze kterého pocházejí. Cílem soutěže je totiž nejen podporovat aktivní pohyb dětí, ale také efektivní využívání moderních IT technologií.

 

O neziskové organizaci EDUkační LABoratoř (EDULAB)

EDUkační LABoratoř (EDULAB) je nezisková organizace, jejímž posláním je podpora a rozvoj moderních forem výuky ve školách. Hlavním cílem organizace je zvyšovat popularitu využívání moderních vzdělávacích technologií na školách a ukázat jejich přínos a význam pro modernizaci školství. Přináší také učitelům možnost získat praktické dovednosti absolvováním školení a vyzkoušet si práci s nejmodernějšími vzdělávacími technologiemi. EDULAB realizuje vzdělávací projekty pro mateřské, základní a střední školy ve všech regionech ČR, např. Program podpory digitalizace škol, výzkumný projekt Škola dotykem a taneční soutěž pro školy The SCHOOL DANCE, kterým udělilo záštitu Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Více na www.edulabcr.cz.

 

 
Zdroj: www.nicm.cz

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality