Festival osobnostního rozvoje 2018

Festival osobnostního rozvoje 2018

Minulý rok se podařilo v rekreačním středisku uprostřed přírody uspořádat za jeden víkend 54 vzdělávacích workshopů pro veřejnost. Přijelo přes 30 lektorů a přes 120 účastníků. Vznikla tak jedna z největších akcí neformálního vzdělávání tohoto směru v České republice. Díky nadšení zúčastněných a skvělé atmosféře, která se na festivalu vytvořila, se motivovaní organizátoři pustili do ročníku 2018. A bude to skvělý ročník 🙂

Jak to loni vypadalo?

Lidé mají různé vlastnosti a různé potřeby. Něco je dáno genetikou, něco výchovou. Ve školách však máme předem dané osnovy a jen omezený časový i personální prostor pro individuální péči o studenty. Z tohoto důvodu zažívá velký rozvoj oblast neformálního vzdělávání. Výhodou této oblasti je, že je flexibilní – vyberete si kurz, lektora a čas tak, jak se vám hodí. Nevýhodou je, že je náročné se v nabídce kurzů a lektorů orientovat. Festival osobnostního rozvoje tak vznikl pro to, aby vám dal možnost si nejrůznější aktivity v bezpečném prostoru vyzkoušet pod vedením zkušených lektorů. Nabízí unikátní možnost pro setkávání lidí, kteří na sobě chtějí pracovat.

Proč je festival lepší než jednotlivé nahodilé workshopy?
  • Rozšíří vám obzory – festival vás povede k tomu, abyste si vyzkoušeli i aktivity, o kterých jste třeba dříve ani neslyšeli, nebo byste se na ně jen tak nepřihlásili.
  • Inspirativní lidé – těch bude na festivalu celá řada – přes 30 lektorů, kteří si s vámi ve chvílích mezi workshopy, či při večerním posezení, rádi popovídají o svých zkušenostech. Totéž platí pro nadšený organizační tým a v neposlední řadě také pro více než 100 dalších účastníků festivalu, kteří budou pravděpodobně podobného zaměření jako vy a mohli byste si proto velmi dobře rozumět.
  • Vyčistíte si hlavu – představte si Festival jako ostrov, na který si můžete vylézt a odpočinout si od každodenní řeky plné multitaskingu a proudů povinností, jež vás někam vlečou. Na festivalu budete mít opět čas sami na sebe.

Festival proběhne v termínu 20. – 22. 4. 2018 v Křižanově.

Více o Festivalu se dozvíte na stránkách http://kalokagathia-zs.cz/.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality