Festival mezinárodního vzdělávání Příští stanice svět

Festival mezinárodního vzdělávání Příští stanice svět

ráda bych vás touto cestou pozvala na festival mezinárodního vzdělávání Příští stanice svět, který pořádáme při příležitosti nového programového období Erasmus+ a Evropský sbor solidarity.

Těšit se můžete na workshopy, besedy, soutěže a každý večer taky na známé hudební interprety, jako jsou například Klára Vytisková, Thom Artway, Ventolin nebo Barbora Poláková.

Program proběhne ve dvou speciálně upravených vagónech. Součástí programu jsou nejen slavní účastníci mezinárodních programů, kteří se během festivalu podělí o své zkušenosti s dobrovolnictvím, eko cestováním, zahraničním studiem, odbornými stážemi a životem v cizině. U vlaku bude postavena také stage, stánky s občerstvením, soutěžní stanoviště a další doprovodný program.

Vstup pro registrované účastníky je zdarma. Podrobný program a další praktické informace zjistíte na www.prististanicesvet.cz.

Možná jste si této události již na našich sociálních sítích všimli, i přesto vám však posílám přesné termíny s proklikem na FB událost pro jednotlivé zastávky.

ZASTÁVKY s proklikem na facebookové události :

  14. 9. PRAHA
  15. 9. PLZEŇ
  16. 9. LIBEREC
  17. 9. OLOMOUC
  18. 9. BRNO

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality