EYCA NOVINKY

10. 4. 2014
admin

Ahoj všem EYCAřům!

Zveřejňujeme dubnový zpravodaj, ve kterém se dozvíte o spoustě nových slev, o mezinárodní soutěži EYCA CITY BREAK 2014 a o kampani „Vím, proč volím on tour 2014“.

» Do konce května máte možnost zapojit se do mezinárodní EYCA soutěže – EYCA City Break 2014. Cenami v soutěži jsou balíčky víkendových zážitkových pobytů v Evropských destinacích. Vše, co musíte udělat, je vybrat si destinaci a vyplnit vaše základní údaje. Musíte být samozřejmě držitelem platné karty EYCA (s platností alespoň do 31. srpna 2014) a mít štěstí při slosování. Více o soutěži a výběr destinací naleznete na http://eyca.org/citybreak.

» 10% sleva na bowling v klubu Radava (www.radava.cz) v Praze a Ústí nad Orlicí.

» 15 nových slev (5 – 20%) v Třebíči, které pro všechny držitele karet EYCA zajistila Rada dětí a mládeže kraje Vysočina. Kompletní seznam nových slev v Třebíči naleznete na našem webu (www.eyca.cz/eyca-tip/priliv-novych-slev-v-trebici).

» 3 nové slevy v Kolíně (10 – 15%), které se nám podařilo vyjednat na základě návrhů od studentů zdejšího Gymnázia (které plošně využívá čipové studentské karty EYCA). Seznam slev naleznete na našem webu (http://www.eyca.cz/eyca-tip/nejnovejsi-slevy-v-koline) a určitě ho brzy ještě doplníme (některé další slevy v Kolíně jsou právě v jednání).

» Po celé ČR právě probíhá unikátní kampaň „Vím, proč volím on tour“, tedy šňůra 14 koncertů (v každém kraji ČR jeden) na které je vstup zcela zdarma. Účelem kampaně je motivovat mladé lidi chodit k volbám. Více o této kampani a rozpis koncertů naleznete na našem webu (www.eyca.cz/eyca-tip/vim-proc-volim-tour-2014).

» Jsme tu pro vás, takže uvítáme návrhy na slevy a i jakékoli jiné náměty a připomínky – pište na info@eyca.cz nebo volejte na (+420) 211 222 866.

Užívejte si svět! 🙂

Váš tým Evropských karet mládeže EYCA

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality