Evropský běh 10. – 31. 3. 2021

Evropský běh 10. - 31. 3. 2021

Událost pořádá Europe Direct České Budějoviceonline

 Kdokoli na Facebooku i mimo nějI když je v České republice vyhlášen lockdown a sportovat se dá jen venku na území vašeho bydliště, tak je individuální běh jednou z mála možností jak se udržet v kondici. A abychom vám běhání zatraktivnili, tak vyhlašujeme soutěž o zajímavé ceny, které oceníte nejen při dalším běhání.Jak se do soutěže zapojit?Je to velice jednoduché. Běhat můžete kdekoliv, avšak pouze na území své obce a to od 10. 3. do 31.3. 2021.
Naplánujte si trasu na 2,5 km, 5 km nebo 10 km a svůj běh si jednoduše změřte jakoukoliv aplikací v mobilním telefonu nebo na chytrých hodinkách.
Poté nám informace o uběhnuté trase zašlete na email ceske.budejovice@europe-direct.cz (stačí screenshot obrazovky s uběhnutou trasou, jméno a příjmení běžce a věk běžce). Tím se zařadíte do slosování o skvělé ceny.
Oceňovat budeme vždy nejrychlejšího běžce ze všech 3. kategorií (2,5; 5 a 10 km) a také vylosujeme z každé kategorie jednoho běžce, kterého také oceníme.

A na jaké ceny se můžete těšit?Máme pro Vás připravené:bezdrátová bluetooth sluchátka
reflexní náramky a přívěšky
cestovní lahve na pití
pláštěnky
a další skvělé ceny!
Všechny výherce vyhlásíme 1. 4. 2021 v 18:00 na našich sociálních sítích.Sociální sítě:Facebook: Europe Direct České Budějovice

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality