Dubnový zpravodaj Evropské karty mládeže

Dubnový zpravodaj Evropské karty mládeže
4. 5. 2015
Dušan Brodský
Ahoj všem EYCAřům!

Přinášíme dubnový zpravodaj, ve kterém bychom vás rádi informovali o nových slevách.

Cestovní pojištění

·                    Připravte se na prázdninové cestování a pořiďte si nejvýhodnější celoroční cestovní pojištění v ČR! Je to pojištění od Union Pojišťovny (http://www.unionpojistovna.cz/) ke kartě EYCA. Pořídit si toto pojištění do celého světa lze totiž již od 190,- Kč! Konkrétní informace o tomto pojištění naleznete v našem EYCA tipu (http://www.eyca.cz/eyca-tip/nejvyhodnejsi-cestovni-pojisteni-v-cr-jen-s-kartou-eyca).

Nové slevy – plavání a sport

·                    Všechna sportoviště (bazény, haly i stadiony) organizace Sport Česká Lípa nabízejí zvýhodněné vstupné pro všechny držitele karet EYCA. Více v našem EYCA tipu (http://www.eyca.cz/eyca-tip/sportujte-se-slevou-v-ceske-lipe).

·                    Vodní svět Kolín nabízí 15% slevu na veškeré vodní aktivity, více v našem EYCA tipu (http://www.eyca.cz/eyca-tip/15-sleva-v-aquaparku-kolin).

·                    Příspěvková organizace Zikos nabízí studentské vstupné pro všechny držitele karet EYCA na vstupy do svého koupaliště a zimního stadionu v Moravských Budějovicích (http://www.eyca.cz/slevove-misto/zikos-prispevkova-organizace).

·                    Technické služby města Pelhřimova nabízejí snížené vstupné do svého plaveckého bazénu v Pelhřimově (http://www.eyca.cz/slevove-misto/technicke-sluzby-mesta-pelhrimova-po-plavecky-bazen).

Nové slevy – muzea a výstavy

·                    iQLANDIA a IQPARK science center Liberec nabízí snížené (dětské) vstupné pro všechny držitele karet EYCA. Více v našem EYCA tipu (http://www.eyca.cz/eyca-tip/poucna-zabava-se-slevou-iqpark-iqlandia).

·                    Muzeum rekordů a kuriozit v Pelhřimově nabízí 20% slevu na vstup pro všechny držitele karet EYCA (http://www.eyca.cz/slevove-misto/muzeum-rekordu-kuriozit).

Nové slevy – ostatní

·                    10% slevu na RC modely a další modelářské potřeby nabízí všechny modelářské obchody PECKA MODELÁŘ (http://www.eyca.cz/eyca-tip/modely-s-10-slevou).

·                    Café Etage v Jihlavě nabízí 10% slevu na veškerý sortiment (mimo alkohol a tabákové výrobky) pro všechny držitele karet EYCA (http://www.eyca.cz/slevove-misto/cafe-etage).

Jsme tu pro vás, takže uvítáme návrhy na slevy i jakékoli jiné náměty a připomínky – pište na info@eyca.cz nebo volejte na (+420) 211 222 866.

Užívejte si svět!

Váš tým Evropských karet mládeže EYCA

 

Pokud si již nepřejete dostávat tyto informační e-maily, napište nám prosím na e-mail info@eyca.cz a my váš e-mail odstraníme z databáze.

 

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality