Dobrovolnictví v zahraničí – EDS pro tebe!

Dobrovolnictví v zahraničí - EDS pro tebe!
29. 6. 2016
Karolína Brodská

S Evropskou dobrovolnou službou (EDS) máš možnost vyrazit na několik měsíců do zahraničí a zapojit se do aktivit tamních organizací!

Během toho se nejen naučíš spoustu nových dovedností, zároveň je to šance poznat zajímavé nové přátele a získat inspiraci na celý život. Navíc je EDS díky grantové podpoře EU dostupná prakticky pro každého – neváhej tedy a vyraž s podporou programu ERASMUS+ na EDS v Lotyšsku, Rumunsku nebo Bulharsku:

Dobrovolníkem nebo dobrovolnicí EDS se můžeš stát, pokud je ti 18 – 30 let. Bude ti zajištěno ubytování, strava a „kapesné“ a dostaneš také příspěvek na pořízení jízdenek/letenek.
Nerozhodují zkušenosti, hlavní je motivace a chuť vyzkoušet něco nového. Pošli nám svůj životopis a motivační dopis naevskuro@gmail.com , rádi ti také zodpovíme jakékoliv otázky.

Kam tedy můžeš vyrazit?
BULHARSKO

CO: Ekologický projekt, život v harmonii s přírodou.

KDY: červenec – prosinec 2016

detaily: http://vlahi.org/article/evs2016/

 

LOTYŠSKO

CO: Přidej se do týmu k mladým lidem z Portugalska a Rumunska v projektu “4 Open-Minded Sigulda”. Náplní projektu je spoluúčast v každodenních aktivitách pro mladé v Centru Kreativity ve městě Sigulda.

KDY: začátek EDS 10. července 2016 a délka 12 měsíců.

http://www.valdorfabernudarzs.lv/

 

RUMUNSKO

CO: Projekt s názvem „Here There 16” se bude konat v hlavním městě Rumunska, Bukurešti. Hlavní náplní bude připravovat animační aktivity na téma kulturní diverzita pro děti v nemocnicích.

KDY: 1.08.2016 – 26.07.2017

detaily: https://actorromania.wordpress.com/2016/06/06/call-for-a-new-evs-project-here-there-16/

 

Vysílající organizace
KURO Hradec Králové
Nevládní nezisková organizace, zaměřující se na rozvoj kultury a dobrovolnictví.
www.facebook.com/KuroHradecKralove
www.kuro.cz

ZDROJ – NICM

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality