Do světa her s čápem – 9.10.2014 – 72 hodin

Do světa her s čápem - 9.10.2014 - 72 hodin

Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje je i v letošním roce koordinátorem projektu 72 hodin, který pořádá Česká rada dětí a mládeže. Jedná se o tři dny plné dobrovolnických aktivit po celé ČR. Kdykoliv během těchto 72 hodin (9. – 12. října 2014www.72hodin.cz a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci po celém Česku pustí do aktivit, které pomohou druhým, přírodě, či jejich okolí. Výsledkem těchto projektů bude mnoho úsměvů, radosti, dobrých pocitů z vykonané práce a mnoho dalších pozitivních účinků.

Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje ve spolupráci s Informačním centrem pro mládež České Budějovice připravila pro děti a mládež zábavné ve čtvrtek 9.10.2014 odpoledne s deskovými hrami. Přijďte si k nám zahrát hry, které třeba doma nemáte, těšíme se na Vás!!!

Zájemci se mohou přihlásit na e-mailu kancelar@radambuk.cz. Pokud Vám nevyhovuje termín naší akce, kontaktujte kancelář, dohodneme termín jiný, který Vám bude vyhovovat.

Cílem 72 hodin je zapojit co nejvíce mladých lidí a ukázat jim, že stačí málo, aby společně dokázali mnoho! Přesvědčit je, že jsou sami schopní změnit věci, které se jim nelíbí. Naučit je spolupracovat a víc vnímat svět kolem sebe. Díky pořádání jednotlivých projektů také posílit vztahy v místních komunitách a vytvořit hodnoty a zajímavé podněty pro smysluplné trávení volného času. Projekt je určen dětem i rodičům, mladým lidem, neziskovým organizacím, ale i neformálním skupinám a jednotlivcům, zkrátka všem, kteří podporují myšlenku dobrovolnictví a není jim cizí nezištně pomoci druhým, nebo svému okolí. Projekty budou probíhat po celém Česku od čtvrtka 9. října 2014 od 12:00 do neděle 12. října 2014 do 12:00. Projekty mohou být libovolně dlouhé. Může se tedy jednat jen o několikahodinovou aktivitu, či o třídenní maratón dobrovolnických prací.

Máš nápad, jak zlepšit místo, kde žiješ? Víš, kdo čeká na tvou pomoc? Dej dohromady pár kamarádů, s nimiž nápad uskutečníš, a tím se připojíš k tisícům dobrovolníků po celé naší zemi. Pojď do toho s námi! Protože z předchozích dvou let již víme že: BRBLAT NESTAČÍ!

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality