DEN VODNÍCH SPORTŮ 2015

DEN VODNÍCH SPORTŮ 2015
13. 10. 2015
admin

Sportovní akce, pořádaná k výročí 750 let města České Budějovice.

V pátek 16. října a v sobotu 17. řijna se Vám na plaveckém stadionu v Českých Budějovicích představí zástupci vodních sportů které se u nás porovozují.

Každý Vám rád představí svůj sport a zapůjčí veškeré vybavení, abyste si jej mohli vyzkoušet.

Budou pro Vás připravení zástupci těchto sportů:

PLAVÁNÍ

POTÁPĚNÍ A PLOUTVOVÉ PLAVÁNÍ

PODVODNÍ HOKEJ

PODVODNÍ RUGBY

VODNÍ SLALOM

SKOKY DO VODY

VODNÍ PÓLO

VODNÍ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA

V pátek 16. řijna 2015 bude v čase od 8:00 do 13:00 hodin probíhat akce pro žáky základních škol v Českých Budějovicích. V sobotu 17. října od 10:00 do 20:00 hodin bude celý plavecký stadion otevřen pro veřejnost.

Můžete se těšit na sportovní kluby a organizace, které se zabvají tradičními, ale i netradičními vodními sporty. Tato akce je určena pro celé rodiny a příznivce z řad veřejnosti, kteří ají rádi vodu a sportovní hry. Na vlastní kůži si budete moct vyzkoušet „eskymáka“, podvodní „bitvy“, podvodní hokej, a nebo si pouze nechat poradit od zkušených trenérů a závodních plavců, jak zdokonalit svůj plavecký styl.

Po celý den budou pro děti připraveny hry ve vod, závody a zápasy. Chybět nebudou ani ukázky základních plavekých tréninků, pod vedením instruktorů a cvičitelů plavání.

Mimo jiné budou na plaveckém stadionu připraveni sportovci z klubu vodního póla, podvodního ragby, podvodního hokeje, vodního slalomu či sportovních potápěčů, ale i ukázky skoků do vody a záchrany tonoucího od členů odní záchranné služby.

Návštěvníkům rádi představíme své sporty, vysvětlíme základy a zapůjčíme potřebné vybavení, aby si každý mohl vyzkoušet kouzlu vodních sportů.

Vstup na plavecký stadion bude ZDARMA.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality