Den čisté mobility

Den čisté mobility
2. 9. 2019
Dušan Brodský

Ve čtvrtek 19.9. se bude již počtvrté na českobudějovické náplavce konat Den čisté mobility. Dopolední program bude určen primárně školním kolektivům, odpolední široké veřejnosti. Na náplavce se budou prezentovat subjekty, které nabízejí produkty a služby z oblasti ekologické dopravy. Přijďte a dozvíte se, co je to carsharing a bikesharing a jak fungují, s BESIPEM a Městskou policí si ověříte svoje znalosti z oblasti bezpečnosti provozu, optometristé zkontrolují váš zrak, s Českým červeným křížem a Vodní záchrannou službou si osvojíte dovednosti, které mohou zachránit život a u Elektrowinu zjistíte, zda správně recyklujete. Pro děti budou připraveny hry a soutěže, pro dospělé testovací jízdy.

Odpolední program obohatí kuriózní jízdní kola hornorakouského Radl-Salonu a své fanoušky svou přítomností potěší youtuber Martin Carev, influencer, který na sociálních sítích působí již od roku 2014. Za tu dobu se mu podařilo získat početné publikum a dosáhnout řady úspěchů, včetně umístění v anketě Bloger roku nebo umístění na žebříčku Forbes 77 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích. Jeho youtube tvorba se soustředí především na komedii a cestování. O svých cestách napsal i svou debutovou knihu ve které popisuje své největší zážitky a zároveň se snaží lidem pomoci k tomu, aby je mohli prožít také.

V 16 hodin vás zveme na krátkou společnou cyklojízdu, v 17 hodin proběhne v případě příznivého počasí blesková soutěž o let balónem. Ten, kdo vyhraje, hned odletí!

Můžete se těšit na osobní setkání s Martinem Carevem,

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality