České Budějovice se připojí ke kampani Léto v jižních Čechách

České Budějovice se připojí ke kampani Léto v jižních Čechách

Město dlouhodobě podporuje cestovní ruch a snaží se přilákat české turisty za každého počasí.

„Velmi vítáme kampaň Jihočeského kraje s názvem Léto v jižních Čechách a rádi se k ní připojíme. Motivace formou slev je i kvůli pandemii koronaviru, která se prohnala celým světem, velmi dobrá volba a lidem přijde vhod, protože uvažují, že letošní dny volna zůstanou v Čechách a svoji roli sehrávají samozřejmě i rodinné finance,“ říká náměstek primátora Viktor Vojtko s tím, že město přispěje do balíčku letních slev prohlídkami historické radnice.

„Dále chystáme novinku v podobě virtuální prohlídky našeho krásného města a bonusy pro ubytované, jako je například zvýhodněné vstupné na letní plovárnu nebo jízda v městské hromadné dopravě zdarma. Ubytovaní hosté tak mohou využít například možnosti dopravit se do nedalekého Boršova nad Vltavou a vrátit se zpátky do Budějovic po řece na paddleboardu,“ dodává Viktor Vojtko.

Do kampaně se postupně zapojuje i celá řada soukromých atraktivit ve městě jako jsou plavby lodí, prohlídky pivovaru Solnice a Jihočeského muzea. Více informací a podmínky pro získání slev naleznou turisté na webových stránkách www.leto.jiznicechy.cz 

Zdroj:
https://www.c-budejovice.cz/ceske-budejovice-se-pripoji-ke-kampani-leto-v-jiznich-cechach

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality