Červnový zpravodaj Evropských karet mládeže EYCA

Červnový zpravodaj Evropských karet mládeže EYCA
28. 6. 2013
admin

Ahoj všem EYCAřům!

Přinášíme Vám červnový zpravodaj Evropských karet mládeže EYCA (EURO<26) – co je u nás nového?

» Nová EYCA trička jsou na světě! Pokud se vám líbí, tak je můžete snadno získat v některé z našich soutěží nebo si je přímo koupit. Cena EYCA trika je 300,- Kč, ale držitelé mají samozřejmě 50% slevu. Takže tričko dostanou za 150,- Kč (což je sice méně, než jsou výrobní náklady, ale co bychom pro naše držitele neudělali). Trička si můžete prohlédnout na našich Facebook stránkách. Pokud byste si tričko chtěli pořídit, pište na náš e-mail info@eyca.cz.

» Rádi cestujete a sportujete a nemáte ještě plán na 10.–16. srpen 2013? Tak můžete vyrazit na týden do Rakouska, potkat známé sportovce, zažít něco neobvyklého a to vše all-inclusive a hlavně zcela ZDARMA! Pokud máte zájem, napište nám na info@eyca.cz (do předmětu dejte „Austria 2013“) vaše údaje (jméno, příjmení, datum narození, adresu, telefon a číslo EYCA karty) a přiložte i nějaký drobný motivační text, proč bychom měli vybrat právě vás 😉 Uzávěrka přihlášek je 1. července! Konkrétní informace naleznete na: http://shortlinks.crdm.cz/eyca-kola-at

» Nové zajímavé slevy v červnu:

– Muzeum hlavního města Prahy poskytuje držitelům Karet EYCA snížené vstupné do všech svých expozic (neplatí pouze pro Müllerovu vilu). Navštívit s prima slevou tedy můžete nejen hlavní budovu Muzea, kde se nachází mj. Langweilův model Prahy z let 1826–34, Podskalskou celnici na Výtoni, Zámecký areál Ctěnice, ale také atraktivní šestici historických pražských věží: www.muzeumprahy.cz/prazske-veze/.

– Zahraniční TOP 10 letní slevy. Postupně je zveřejňujeme prostřednictvím EYCA tipů na našich stránkách – www.eyca.cz/eyca-tipy.

» Stále pokračuje soutěž o „novou tvář“ karet EYCA. Tedy i vy můžete nahradit našeho slavného Antonína Zcestovalého. Fotografie můžete zasílat buď na náš e-mail (info@eyca.cz) nebo přímo nahrávat na naši Facebookovou stránku (www.facebook.com/eyca.cz). Konkrétní podmínky naleznete na našich FB stránkách. Na výherce čekají sportovní tašky Husky (které nám věnoval náš partner Student Agency), nová EYCA trika a další drobné propagační materiály EYCA a ČRDM.

» Jsme otevření vašim návrhům – pokud byste měli zájem, aby slevy a distributorská místa fungovaly i ve městě, kde bydlíte, studujete, pracujete apod., napište nám svoje nápady (na adresu info@eyca.cz), včetně adresy daného místa a telefonního čísla. My se pak pokusíme vašim návrhům vyhovět.

» Kromě sledování webových stránek www.eyca.cz, můžete získávat nejnovější informace na naší Facebookové stránce www.facebook.com/eyca.cz nebo nás můžete sledovat na Twitteru www.twitter.com/eycacz.

Užívejte si svět! 🙂

Váš tým Evropských karet mládeže EYCA

_2

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality