Nabídka buttonů

Nabídka buttonů
20. 11. 2023
Tomáš Babický

Materiál máme k dispozici,stačí mít vlastní nápad a donést si vzor s motivem do ICM Č.B, Husova 45, Č.B. nebo přijedeme k Vám do školy, školky, spolku…

Vlastní výroba je možná v našich prostorách na třídě Husova 45/622 po telefonické domluvě.

Ceník služeb:  cena výroby je za 1 ks a  je rozdílná pro členské organizace RADAMBUKu a ostatní ( veřejnost ). Podmínkou je donést si již připravené podklady s motivem.

ICM České Budějovice nabízí výrobu placek (buttonů) se špendlíkem a s magnetem. V nabídce máme následující velikosti: 25 mm, 37 mm, 37 mm x 37 mm, 50 mm a 58 mm, ovál, srdce…. Objednat si můžete také otvírák nebo zrcátko.

Přineste k nám návrh osobně, nebo ho zašlete ve formátu obrázku prostřednictvím e-mailu na icmcb@radambuk.cz. Pokud si s návrhem nevíte rady, vytvoříme vám ho.

Pracujete s dětmi a mládeží a hledáte tip pro společnou akci? Zastavte se u nás a zažijte tvůrčí program při výrobě placek! Zveme skupiny dětí a mládeže k výrobě placek se společným nebo zcela originálním motivem. V případě zájmu o placky nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci!Jak udělat podklad pro placku? Pošlete nám obrázek (JPG, PNG, GIF). Při tvorbě návrhu je nutné počítat s okrajem, který bude v ohybu placky. U rozměrů do 50 mm je velikost okraje 5 mm po celém obvodu, u rozměru 58 mm je velikost 7 mm po celém obvodu.

Chcete vyrobit plastové nebo kovové klíčenky? Přijďte do ICM Č.B., Husova 45, České Budějovice.

Informační centrum pro mládež České Budějovice nově nabízí výrobu klíčenek, které mohou sloužit k propagaci Vašeho spolku nebo jako drobné dárky pro děti, kamarády…

Na výběr jsou 2 druhy klíčenek kovových a 2 druhy plastových ( s žetonem a bez žetonu v různých barvách).

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality