Celostátní vzájemná výměna zkušeností – CVVZ 2020 České Budějovice / akce zrušena

Celostátní vzájemná výměna zkušeností - CVVZ 2020 České Budějovice / akce zrušena

Chtěli bychom Vám představit vzdělávací akci pro lidi, kteří pracují s dětmi a mládeží při volnočasových aktivitách. Celostátní vzájemná výměna zkušeností (CVVZ) se koná každoročně v různých městech České republiky, v letošním roce akce proběhne u nás v Českých Budějovicích o víkendu 13.-15.11.2020. 

O CO JDE?

CVVZ je určena všem zájemcům starším 15 let. Účastní se jí členové Brontosaura, Junáka, České tábornické unie, Pionýra, DDM a dalších neziskových organizací věnujících se volnému času dětí. Program akce je sestavený z několika tématických okruhů: psychologie, pedagogika, organizace akcí, osobnostní rozvoj, příroda, ekologie, tábornictví, proběhnou i rukodělné a umělecké workshopy, pohybové aktivity atd. Přednášející jsou jak z řad účastníků, tak z řad pozvaných profesionálů. Každý účastník si volí program dle vlastního výběru. Akce se každoročně účastní 500 – 800 osob a bude probíhat ve školách v centru Budějovic. Více informací, např. o programu v minulých letech, zjistíte na webu www.cvvz.cz

UKAŽ SVÉ ZKUŠENOSTI A OBOHAŤ PROGRAM

Budeme velmi rádi, pokud o akci informujete Vaše členy či kolegy. Přihlašování na akci bude spuštěno v září. Kromě nabídky absolvování akce v roli běžného účastníka bychom Vás rádi poprosili o zvážení zapojení se do programu na CVVZ a uspořádání přednášky, workshopu či dílny podle Vašeho zaměření. Naším cílem je tradiční program akce zpestřit místními přednášejícími, kteří se akce pravidelně neúčastní. Standardní program trvá 90 minut a koná se ve školní třídě. Pro specifičtější program jsme po domluvě schopni zařídit i jiné prostory. Lektorům, kteří se akce zúčastní, na oplátku nabízíme nižší účastnický poplatek. V případě externích přednášejících se na odměně domlouváme individuálně.

ZAPOJ SE

CVVZ letos připravuje Jihočeská oblast České tábornické unie. Organizace této akce vyžaduje spoustu dobrovolníků, proto do našeho organizačního týmu rádi přijmeme další nadšence, kteří nám pomohou zajistit hladký průběh akce. V případě zájmu celého spolku nabízíme možnost zařadit se mezi partnery akce. 

Děkuji, že jste dočetli až sem. Pokud Vás něco z našeho dopisu zaujalo, budeme rádi, když se nám ozvete na tento email. 

S pozdravem 

Barbora Kuklová

organizátor akce

tel.: 777 019 177
cvvz2020@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/events/721544028348132/

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality