Burza škol se letos přesouvá do online prostředí

Burza škol se letos přesouvá do online prostředí

Protože v letošním roce nebylo možné zúčastnit se výstav, kde se prezentují střední školy, odborná učiliště a gymnázia, mají žáci 8. a 9. tříd možnost zúčastnit se Burz škol, které proběhnou v online prostředí.

Burzy škol budou probíhat ve dnech 12. 13. a 14. ledna 2021, vždy od 9:00, 15:00 a 17:00 na https://www.burzyskol.cz(link is external).

Díky účasti získáte informace o:

  • studiu na středních školách a odborných učilištích,
  • nabídkách a podmínkách studia na středních školách,
  • možnostech dalšího uplatnění absolventů v praxi.

Na Burzách škol online Jhk se bude prezentovat téměř 40 středních škol z Jihočeského kraje a dalších vystavovatelů.  

Žáci se mohou přihlásit již v dopoledních hodinách, každý den, vždy od 9:00 do 10:00. V odpoledních hodinách pak jsou k dispozici vystavovatelé každý den výstavy vždy od 15:00 do 16:00 a od 17:00 do 18:00.

Online Burzy škol naleznete na webu https://www.burzyskol.cz(link is external), kde si stačí vybrat školy dle vašeho zájmu a na vybraný termín se připojit. Přivítá vás zástupce školy, který danou školu představí spolu s maturitními a učebními obory, dále podmínkami studia a dalšími informacemi. Prostor bude i pro vaše dotazy, které pište vystavovateli prostřednictvím chatu či dle instrukcí prezentujícího.

Připojení si můžete i vyzkoušet předem a pročíst si návody „jak na to“, které najdete na webu https://www.burzyskol.cz/pro-zaky(link is external).

Na obrázku může být: 1 person, text

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality