Budějovické Želvování

8. 4. 2015
Dušan Brodský

V sobotu 25. dubna 2015 proběhne v Českých Budějovicích pátý ročník soutěže Budějovické želvování, tentokrát v duchu výpravy za pokladem. Hra je určena všem, dětem i dospělým, kteří rádi tráví den venku a nebojí se přemýšlet. Na týmy soutěžících budou čekat stanoviště rozmístěné v okolí centra – na každém z nich bude tým plnit zábavný úkol a luštit šifru (zakódovanou zprávu), jejímž odhalením se dozví polohu dalšího stanoviště. Na hru je nutné přihlásit se na www.sifrovackacb.cz.

 

Hry se účastní dvou až pětičlenné týmy ve čtyřech kategoriích.  Pro rodiny s dětmi jsou připraveny zejména kategorie Naši nejmenší (děti od 4 do 7 let, s dospělým) a Děti a rodiče (pro děti do 15 let). Tyto kategorie bude hrou provázet příběh s honbou za pokladem. Všichni ostatní mohou změřit síly v kategoriích Začátečníci a Experti.

 

Soutěž začne v 9 hodin ráno a končí v 15:00 pro dětské týmy, v 18:30 pro kategorie Začátečníci a Experti. Na závěr je připraven zastřešený cíl, hodnotné a chutné odměny a deskové hry k zapůjčení. Pro účast je nutné se předem přihlásit na stránkách www.sifrovackacb.cz.

 

Startovné je pro dětské týmy zdarma, díky podpoře města České Budějovice, a pro dospělé týmy pouze 110 Kč za tým díky podpoře Matematicko-fyzikální fakulty University Karlovy.

 

Více informací lze získat na www.sifrovackacb.cz nebo na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Budějovické-želvování/119665054888824, případně se zeptat na sifrovackacb@gmail.com.

Hra je nezisková, startovné pokrývá nutné náklady na hru.

Zdroj:http://www.sifrovackacb.cz/

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality