Bamboška 2015 – zvací dopis a přihláška na pódiová vystoupení

Bamboška 2015 - zvací dopis a přihláška na pódiová vystoupení
2. 2. 2015
admin

Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje byla 15 let organizátorem tradiční akce v Jihočeském kraji s názvem Bambiriáda organizované Českou radou dětí a mládeže. Od roku 2015 ČRDM jíž nebude akci Bambiriáda organizovat. Rádi bychom zachovali tuto tradici v Českých Budějovicích a pokračovali v již zavedené akci pro veřejnost pod novým názvem Bamboška.

Bamboška 2015 bude akcí aktivní prezentace spolků dětí a mládeže z Jihočeského kraje. Díky této akci mají každoročně tisíce dětí a mladých lidí možnost vybrat pro sebe nejlepší volnočasovou aktivitu. Akce se bude v Českých Budějovicích konat tradičně v areálu u Sportovní haly 22. – 23.5.2015. Hlavním smyslem akce je snaha o to, aby se pozornost veřejnosti zaměřila na činnost desítek rozmanitých organizací a spolků, které se systematicky po celý rok zabývají mimoškolní výchovou nejmladší generace. Návštěvnost v roce 2014 byla 3 158 návštěvníků.

V příloze naleznete přihlášku na pódiová vystoupení. Zájemci o vystoupení zašlou přihlášku do konce dubna 2015 na adresu: Agentura Kultur – Kontakt, Krajinská 7, 370 01 České Budějovice nebo emailem na: mares@kultur-kontakt.cz.

 

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality